Stulecie Winnych 4, odcinek 47: Janusz wróci do Michelle i wreszcie dowie się, że Hania jest ich córką - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 4, odcinek 47: Janusz wróci do Michelle i wreszcie dowie się, że Hania jest ich córką - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 47: Janusz wróci do Michelle i wreszcie dowie się, że Hania jest ich córką - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-04-18 21:58

W 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Michelle (Maria Pawłowska) wyjdzie na wolność! Komunistyczna władza wypuści aresztowaną Winną z ośrodka dla internowanych. A to wszystko dzięki Januszowi (Paweł Małaszyński)! Nie wyjdzie też na jaw zamiana paszportu Michelle z Grażyną Nowak, która dzięki niej uciekła z Polski przed wprowadzeniem stanu wojennego. Po traumatycznych przeżyciach w areszcie Michelle w 47 odcinku "Stulecia Winnych" nie będzie widziała dlaczego tak naprawdę ją wypuścili, nie będzie miała pojęcia, że Janusz użył swoich kontaktów. Po wielu miesiącach ukochany Michelle wróci do niej i wreszcie pozna ich córkę Hanię. Zobaczcie ZWIASTUN 47 odcinka "Stulecia Winnych" 4.

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 47 (odc. 8) - Poniedziałek Wielkanocny, 18.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Michelle i Janusz w 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 znów będą razem, ale zanim to nastąpi Winną czeka długa droga powrotna do domu. Wypuszczona z ośrodka dla internowanych pod Warszawą będzie próbowała dostać się do Gdyni, do mieszkania, które dzieli z Michałem (Marcin Franc) i Agnieszką (Ina Sobala), by po wielu tygodniach rozłąki zobaczyć w końcu Hanię. Na miejscu zastanie tylko istne pobojowisko!

Los sprawi, że rozminie się tam z Januszem, który w 47 odcinku "Stulecia Winnych" nie przestanie jej szukać. Sulima-Jaworski narazi się nawet własnej matce, bezwzględnej stalinowskiej prokurator Hannie Gołębiance (Magdalena Kuta), by wydostać ukochaną "Grażynę" z więzienia. Ani słowem nie wspomni, że Michelle została aresztowana przez SB, bo miała paszport działającej w opozycji Grażyny Nowak, siostry swojego kolegi Wojtka (Karol Dziuba).

Nie przegap: Wielkie zmiany w emisji Stulecia Winnych! Nie możesz przegapić 47 odcinka w TVP1

Na szczęście Michelle dotrze do Brwinowa, gdzie w 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 odnajdzie Hanię z Agnieszką i Michałem w domu Winnych. Kiedy zorientuje się, że Agnieszka pokochała Hanię jak własne dziecko i nie pozwala jej się zająć własną córką, poszuka schronienia w domu dziadka Władka (Arkadiusz Janiczek). Ale nie zostanie w Brwinowie zbyt długo. Latem 1982 roku Michelle wróci do Gdyni, gdzie w drzwiach jej mieszkania stanie nieoczekiwanie Janusz. Dla Winnej stanie się jasne, że dzięki niemu odzyskała wolność.

Zakochani Michelle i Janusz w 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 znów padną sobie w ramiona. A gdy Sulima-Jaworski zobaczy dziewczynkę, którą wcześniej wziął za córkę Agnieszki i Michała, zrozumie jak bardzo się mylił. - To jest nasza Hania! - przyzna wreszcie Michelle. - Dlaczego mi nic nie powiedziałaś? - Nie wiem... Nie umiałam... - wyzna ze łzami w oczach Michelle.

Sprawdź też: Stulecie Winnych, odcinek 47: Wstrząsająca spowiedź Jerzyka. Wyzna Winnym wszystkie swoje winy. Nigdy mu nie wybaczą? - ZDJĘCIA

Michelle w 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 będzie już pewna, że chce być z Januszem, ale zada mu jedno ważne pytanie. Czy będzie gotów dla niej zrezygnować z dawnego życia, tak jak przeciwstawił się matce. -  A twoja praca? Wracasz do Trybuny?- Żartujesz, nigdy...- Ja też nie mam pracy!

- No to nie mamy nic. Na dobry początek... Będzie dobrze - zapewni Janusz, ale ani on ani Michelle w 47 odcinku "Stulecia Winnych" 4 nie będą jeszcze świadomi tego jak niebezpieczna, mściwa może być wciąż Hanna Gołębianka. Matka Janusza nie dość, że zabierze jedynemu synowi wszystko, to jeszcze pokaże swoje okrucieństwo wobec jego ukochanej z rodziny Winnych.

Stulecie Winnych 4, odcinek 46 ZWIASTUN: Pogrzeb Andzi i Stanisława. Wielka przemiana Jerzyka - WIDEO, ZDJĘCIA
Najnowsze