Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Ania i Michał zatrzymani przez SB przed wyjazdem do Ewy. Ktoś na nich doniesie! - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Ania i Michał zatrzymani przez SB przed wyjazdem do Ewy. Ktoś na nich doniesie! - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Ania i Michał zatrzymani przez SB przed wyjazdem do Ewy. Ktoś na nich doniesie! - ZWIASTUN

2021-05-02 20:17

W 36 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Ania (Urszula Grabowska) czekając na powrót Ewy (Sonia Mietielica) i Benka (Bartłomiej Kotschedoff) z Izraela znajdzie sposób, by spotkać się z córką. Obmyśli desperacki plan wyjazdu na wycieczkę do Jugosławii, gdzie będzie mogła zobaczyć Ewę, która po zrzeczeniu się polskiego obywatelstwa nie będzie mogła wrócić do komunistycznej Polski. Razem z Michałem w 36 odcinku "Stulecia Winnych" zdobędą paszport, wykupią podróż, ale zanim wsiądą do autokaru zostaną zatrzymani przez agentów SB. To się źle skończy dla Ani i Michała. Kto na nich doniesie? Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 36 - niedziela, 2.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 36 odcinku "Stulecia Winnych" Ania chwyci się ostatniej deski ratunku, żeby znów zobaczyć Ewę, przytulić córkę, która przed paroma miesiącami wyjechała do Izraela i zerwała z nią kontakt. Po tym jak Ewa straciła dziecko, a wcześniej dowiedziała się, że jest Żydówką, że prawdziwą matką byłą Róża Freilich (Maria Dębska), a cała rodzina zginęła w getcie, podjęła ostateczną decyzję, by odkryć swoje korzenie, odnaleźć bliskich. To Ania powiedziała Ewie, że w Izraelu mieszka jej kuzynka, jedyna z ocalałych. Od wyjazdu Ewy i Benka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" minie już sporo czasu, lecz Ania nie straci nadziei na powrót córką.

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Nie czekając na rozwój wypadków Ania w 36 odcinku "Stulecia Winnych" sama postanowi znaleźć sposób, by spotkać się z Ewą i Benkiem.A wszystko po to, żeby córka wiedziała, że nadal są rodziną, że mimo dzielącej ich odległości nadal bardzo ją kochają. Dlatego w 36 odcinku "Stulecia Winnych" zacznie realizację planu wyjazdu na wycieczkę do Jugosławii, gdzie będzie mogła zobaczyć Ewę. Przekonana o tym, że jej się uda zyska nową siłę, nadzieję, że odzyska dziecko. I nawet jeśli nic jej z tego nie wyjdzie, to będzie miała poczucie, że zrobiła wszystko.

Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Basia po porodzie dręczona przez teściową! Jasiek rozdzielony z Lottą. Syn Ani wróci do domu z dziewczyną Agnieszką

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Ale zwiastun 36 odcinka "Stulecia Winnych" nie zapowiada niczego dobrego. Co prawda Ania i Michał zdobędą paszporty, kupią wycieczkę, ale przed wejściem do autokaru zostaną zatrzymani do kontroli przez agentów SB. Śniegocki, który siedział w komunistycznym więzieniu, bo walczył w Powstaniu Warszawskim znów narazi się władzy? Ania Tarasiewicz, jako żona zmarłego tajnego współpracownika SB, Kazimierza Tarasiewicza (Mateusz Janicki) też już nie raz przekonała się do czego są zdolni ubecy.

- Proszę mi oddać mój paszport, ja zaraz wyjeżdżam! - zaprotestuje Ania w 36 odcinku "Stulecia Winnych?". - Nie tym razem - powie jeden z agentów. - Żona dostała paszport całkowicie legalnie, sami jej wydaliście - doda Michał. Ale i on nie będzie mógł nic zrobić.

Jaki będzie finał tej kontroli w 36 odcinku "Stulecia Winnych" i o tym czy Ania i Ewa wreszcie się spotkają? Niestety nie! Ania i Michał nie będą mogli wyjechać z Polski, żeby namówić córkę do powrotu. Ktoś doniesie na nich, że chcą się spotkać z córką w Jugosławii! Kim będzie donosicielem? Tego nie wiadomo. Ale w 36 odcinku "Stulecia Winnych" Stanisław (Jan Wieczorkowski) zacznie podejrzewać, że to nie przypadek. - Pytaliście o co chodzi? Ktoś musiał wiedzieć, że jedzie do Ewy... Przypadek? Raczej nie możliwe!

- Co to jest za kraj co to matkom z własnymi dziećmi nie pozwala się spotkać? - oceni Andzia ze łzami w oczach. Ale matka Benka w 36 odcinku "Stulecia Winnych" nie straci nadziei, że jej syn i Ewa wrócą.

Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska)
Stulecie Winnych 3 odc. 36. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Stulecie Winnych 3 odc. 32. Ewa (Sonia Mietielica), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 32. Ewa (Sonia Mietielica), Ania (Urszula Grabowska)
Najnowsze