Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Władek przed śmiercią pogodzi się z Jaśkiem. Będzie błagał Lottę i Antka o wybaczenie- ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Władek przed śmiercią pogodzi się z Jaśkiem. Będzie błagał Lottę i Antka o wybaczenie- ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Władek przed śmiercią pogodzi się z Jaśkiem. Będzie błagał Lottę i Antka o wybaczenie- ZWIASTUN

2021-04-26 10:10

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Władek (Arkadiusz Janiczek) spojrzy prawdziwe w oczy i zrozumie jak wielki błąd popełnił wyrzekając się syna. Serce Winnego dłużej nie wytrzyma rozłąki z Jaśkiem (Patryk Szwichtenberg), który straci rodzinę, żonę Lottę (Patrycja Volny) i syna Antosia (Iwo Rajski). Mądra i dobra Kazia (Katarzyna Kwiatkowska) w 35 odcinku "Stulecia Winnych" uświadomi Władkowi, że nie może czekać do śmierci na pojednanie z synem. Dzięki niej Winny schowa dumę do kieszeni i wyciągnie do syna rękę na zgodę. Jasiek nie uwierzy własnym uszom kiedy usłyszy prośbę o wybaczenie. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych" i poznajcie szczegóły.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Jasiek Winny ze "Stulecia Winnych" w 35 odcinku będzie wrakiem człowieka. Po ucieczce Lotty z Antosiem do Niemiec pogrąży się w rozpaczy, zacznie pić na umór, a jego życie straci sen. Dopiero wtedy zda sobie sprawę jak źle postąpił z własną rodziną. Powinien chronić Antosia przed prześladowaniem, a nie zrobił nic, by jego jedyny syn był bezpieczny w Brwinowie, by inne dzieci nie wytykały go palcami za to, że ma niemieckie pochodzenie. Bo ślub z Lottą nie załatwił wcale sprawy. W 35 odcinku "Stulecia Winnych" Jasiek poczuje, że został sam, że nie ma już nikogo. Tylko Kazia nadal będzie przy synu.

Patrz też: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Do czasu, bo w 35 odcinku "Stulecia Winnych" w rozpaczy pogrąży się także Władek, który po ostatniej kłótni z synem po wyjeździe Lotty zacznie się faszerować lekami, by ukoić jakoś cierpienie. - Przecież ja widzę, że cię serce boli... - zauważy Kazia. - Poboli, poboli i przestanie! A co u niego? - Kobieta mu z dzieckiem uciekła, to co ma być?!

Nawet w takiej chwili w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Władek nie okaże Jaśkowi współczucia. - Wziął sobie Niemrę, to teraz ma! Ale Kazia dłużej nie pozwoli, by obrażał ich synową i wnuka. - Władek dosyć! Naprawdę, tutaj chodzi o twojego syna. Lotta jest dobrą matką, a ty nigdy się nawet nie zniżyłeś, żeby jej rękę podać. Stary, głupi cap! Władek, ile ty masz lat?! Będziesz do śmierci czekał na pojednanie z synem?!

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Kasia porzuci córkę Małgosię! Tragiczny finał strajków w stoczni w Gdańsku. Michał wśród ofiar?

Przeczytaj też: Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Rodzina Kazi i Władka się powiększy! Będą mieli wnuczkę

Po tych słowach żony w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Władek przełamie się i odwiedzi syna. Jasiek będzie zszokowany niezapowiedzianą wizytą ojca, z którym od lat toczy wojny. Winny senior nigdy nie pogodził się z tym, że jego syn odwrócił się od wiary katolickiej, wstąpił do partii i został komunistą, a teraz pracuje jako wysoko postawiony dyrektor PGR-u w Brwinowie. - Wiem, że nie był ze mnie za dobry ojciec - przyzna Władek po latach. - A no nie był... - odpowie pijany Jasiek. - Źle zrobiłem, źle się obszedłem z twoim synem i z jego matką i chcę przeprosić...- Trochę za późno! - wypomni mu syn.

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" Władek będzie świadomy, że śmierć jest blisko, więc postanowi załatwić wszystkie sprawy, póki nie jest za późno. Tak jak mu radziła Kazia. - Niedawno doszło do mnie, że kostucha przyjdzie, bądź kiedy... I nie będzie komu wziąć tej ziemi, o którą zębami i pazurami walczyłem całe lata. Sami biskupi napisali: "Udzielamy wybaczenia i prosimy o nie"- Pięć lat temu...

- Synu, głupi byłem! Rodzina musi trzymać się razem! - powie Winny.

- Tyle, że ja swojej już nie mam. Siedzą w Dreźnie, nie zamierzają wracać

- Jedź do nich, jedź i ich przywieź. Przekonaj, a ja ich poproszę o wybaczenie. To ci właśnie przyszedłem powiedzieć... - doda na pożegnanie Władek.

Stulecie Winnych 3 sezon. Tego nikt nie wiedział o zmianie aktorek! Urszula Grabowska zastąpiła Weronikę Humaj, bo dostała znak od losu - WIDEO
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Jasiek (Patryk Szwichtenberg)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Jasiek (Patryk Szwichtenberg)

Po przeprosinach Władka w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Jasiek pojedzie do Niemiec z zamiarem sprowadzenia Lotty i Antosia z powrotem do Brwinowa. Jednak żona wcale się nie ucieszy na jego widok. - Musisz mi wybaczyć... - wyzna skruszony Jasiek. - Zapamiętaj sobie jedno, ja nic nic muszę! A tutaj w Niemczech może znacznie więcej...- Ale pamiętaj, że Antoś to także mój syn... - doda Winny. - Pewnie zrobiłbyś dla niego wszystko? To zajmij się nim, tutaj! Zamieszkaj z nami w Dreźnie. Ja do Polski nie wrócę... - postawi mu warunek Lotta. Jaką decyzję podejmie Jasiek w 35 odcinku "Stulecia Winnych"? Zostanie z żoną i synem w Niemczech? To się okaże już wkrótce.

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Lotta (Patrycja Volny), Antoś (Iwo Rajski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Lotta (Patrycja Volny), Antoś (Iwo Rajski)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Władek (Arkadiusz Janiczek), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Władek (Arkadiusz Janiczek), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze