Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Desperacka decyzja Ani. Zaryzykuje wszystko, żeby spotkać się z Ewą - ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Desperacka decyzja Ani. Zaryzykuje wszystko, żeby spotkać się z Ewą - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Desperacka decyzja Ani. Zaryzykuje wszystko, żeby spotkać się z Ewą - ZWIASTUN

2021-04-25 18:55

Czy w serialu "Stulecie Winnych" 3 Ewa (Sonia Mietielica) i Benek (Bartłomiej Kotschedoff) wrócą jeszcze do Polski? Córka Ani (Urszula Grabowska) razem z mężem zrzekła się obywatelstwa polskiego i wyjechała do Izraela, by znaleźć prawdziwą, żydowską rodzinę, poznać swoją przeszłość. W 35 odcinku "Stulecia Winnych" załamana psychicznie Ania złapie się każdej możliwości, by spotkać z córką. Mimo sprzeciwu Michała (Stefan Pawłowski) wpadnie na pomysł jak zobaczyć Ewę i Benia. Desperacka decyzja Ani będzie się wiązała z ogromnym ryzykiem, bo w komunistycznej Polsce powrót Ewy będzie w zasadzie już niemożliwy. Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 35 odcinku "Stulecia Winnych" wyjazd Ewy i Benka do Izraela przyniesie Ani ogrom cierpienia. Zwłaszcza, że córka zerwie z nią kontakt. Napisze jeden list, a potem przestanie się odzywać. Tylko Benio będzie przysyłał do Andzi (Barbara Wypych) regularne listy, w których poinformuje matkę i rodzinę żony co się u nich dzieje. Właśnie dlatego Ania w 35 odcinku "Stulecia Winnych" tak boleśnie przeżyje tą rozłąkę z Ewą. Bo będzie widziała na własne oczy ile radości daje Andzi najmniejsza choćby wiadomość od syna. Z dala od Ewy będzie wracała pamięcią do chwil kiedy były razem. Niemal załamie się psychicznie z tęsknoty, ale zacznie się też chwytać każdej możliwości, by znów się spotkać z córką.

Patrz też: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Kiedy Andzia w 35 odcinku "Stulecia Winnych" przekaże jej listy od Benia, Ania czytając je zrozumie dlaczego Ewa milczy, dlaczego odcięła się od rodziny, w której się wychowała, która tak jaką kocha. W 35 odcinku "Stulecia Winnych" odzyska nadzieję i nabierze sił do walki. - Michał, postanowiłam, koniec czekania i zamartwiania się. Ja przeczytałam wszystkie listy od Benka i chyba rozumiem dlaczego Ewa nie chce kontaktu. Emigranci po prostu muszą odciąć się od przeszłości. I jeszcze to poczucie, że ich wyrzucili z własnego kraju...

Tak nagła zmiana u Ani w 35 odcinku "Stulecia Winnych" zaniepokoi Śniegockiego. - Co ty chcesz zrobić Ania? - zapyta przerażony, bo będzie się bał tego, co planuje ukochana. Wreszcie w 35 odcinku "Stulecia Winnych" Ania wyjawi mu swoje zamiary. - Jak to co? Musimy spotkać się z Ewą? Ja, ty, Michał! Ona musi zobaczyć, że my nadal, mimo dzielącej nas odległości, nadal jesteśmy jej rodziną...

- Przecież dobrze wierz, że to niemożliwe... - przypomni jej Michał. Jednak Ania w 35 odcinku "Stulecia Winnych" w wpadnie na pomysł jak zobaczyć znów Ewę. - Wręcz przeciwnie! Najłatwiej w Jugosławii. Trzeba wykupić wycieczkę i dostać paszporty! Andzie zapewni ją, że wszystkim jej pomoże.

Stulecie Winnych 3, odcinek 35 ZWIASTUN. Ania spotka się z Ewą, ale córka nie wróci do Polski. Władek przed śmiercią pogodzi się z Jaśkiem

Sprawdź też: Stulecie Winnych 3 sezon. Czy Ewa i Benek wrócą z Izraela? Finał serialu może zaskoczyć. W książce po latach Ania znów zobaczy córkę!

Desperacka decyzja Ani w 35 odcinku "Stulecia Winnych" o wyjeździe z Brwinowa na wakacje do Jugosławii będzie się wiązała z ogromnym ryzykiem. W komunistycznym kraju nadal ona i Michał nie będą mogli czuć się bezpiecznie. Śniegocki walczył w Powstaniu Warszawskim, siedział kilka lat w więzieniu, brutalnie dręczony przez władzę. Z kolei Ania jako dyrektorka szkoły podstawowej musi przestrzegać twardych zasada. Dla stęsknionej matki Ewy w 35 odcinku "Stulecia Winnych" to jednak nie będą przeszkody nie do pokonania. Uprze się, że wyjedzie, by spotkać się z Ewą.

A Michał w 35 odcinku "Stulecia Winnych" nie zdoła jej powstrzymać. Dlatego zwróci się o pomoc do matki Benka, która dla Ani jest jak prawdziwa mama, bo ona ją wychowywała od urodzenia. - Andzia, przecież wiesz, że to absurdalny pomysł! Nie może się udać. To ją tylko znowu przygnębi...

- Może tak, może nie. Michasiu, ona musi działaś. Nawet jak jej nic z tego nie wyjdzie, niech ma poczucie, że zrobiła wszystko co mogła. Moc jakąś mieć będzie... - wyjaśni żona Stanisława (Jan Wieczorkowski).

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Andzia (Barbara Wypych), Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ania (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito Benek (Bartłomiej Kotschedoff)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 34. Ewa (Sonia Mietielica), Benito "Benek" (Bartłomiej Kotschedoff)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze