Receptura, odcinek 3: Maria pokaże Janowi Wedlowi prawdziwą twarz. Oskarżą ją o kradzież! - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Receptura, odcinek 3: Maria pokaże Janowi Wedlowi prawdziwą twarz. Oskarżą ją o kradzież! - ZWIASTUN

Receptura, odcinek 3: Maria pokaże Janowi Wedlowi prawdziwą twarz. Oskarżą ją o kradzież! - ZWIASTUN

2021-09-19 21:09

W 3 odcinku serialu "Receptura" Maria Kielicz (Agnieszka Więdłocha) sporo zaryzykuje nawiązując znów romans z Niemcem, Johannem Krauze (Fabian Prokein), który jest ojcem jej córki Kazi (Adrianna Skoczylas). Namówi Jana Wedla (Jacek Koman) na współpracę z cenionym architektem, ale w 3 odcinku "Receptura" w TVN odważy się pokazać szefowi swoją prawdziwą twarz. W obliczu kolejnych burzliwych wydarzeń niespodziewanie skończy szczęście Marii. Kiedy w gabinecie Wedla dojdzie do kradzieży tajnych receptur na słodycze, ważnych dokumentów to Maria zostanie oskarżona o przestępstwo i aresztowana. Zobaczcie ZWIASTUN serialu "Receptura"!

"Receptura" odcinek 3 - niedziela, 19.09.2021, o godz. 21.30 w TVN

W 3 odcinku "Receptura" Maria po nocy spędzonej z Johannem, dawnym kochankiem, które przyjazd do Warszawy wzbudził w niej ogromne przerażenie, postanowi ułożyć sobie z nim życie. Zwłaszcza, że Krauze domyśli się, że jest ojcem Kazi. Choć Maria nadal będzie kłamała w sprawie wieku córki, on znajdzie zdjęcie Kazi wskazujące na to, ile naprawdę ma lat. Johann zrozumie, że przeczucie go nie myliło, że Maria urodziła jego dziecko, a ich bolesne rozstanie przed laty było największym błędem jaki mógł popełnić. Romans Marii z Johannem w 3 odcinku "Receptura" odżyje na nowo, choć Kielicz cały czas będzie się interesował inżynier z fabryki Wedla, Michał Jankowski (Mateusz Janicki).

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1600: Żałoba u Rogowskich. Tak Marysia i Artur będą opłakiwać śmierć Mateusza - ZDJĘCIA

Kiedy wszystko zacznie się układać po myśli Marii w 3 odcinku "Receptura" zbierze się na odwagę, by pokazać Janowi Wedlowi swoją prawdziwą twarz. Zaufana asystentka przedstawi mu swoje plany rozbudowy fabryki w Warszawie. -Czy to są plany Krauzego?- zapyta Wedel, który nie będzie miał pojęcia, że Maria skończyła architekturę w Niemczech.- Nie! Są moje... - przyzna wreszcie Kielicz. Mimo, że w 3 odcinku "Receptura" Michał będzie ostrzegał Wedla przed Johannem, uprzedzi, że nie można mu ufać, on nie posłucha. Będzie pewny, że inżynierem kieruje czysta zazdrość o Marię.

Sprawdź też: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Nieoczekiwanie w 3 odcinku "Receptura" dojdzie do włamania do gabinetu Wedla, kradzieży tajnych receptur na słodycze i dokumentów gotowych, by opatentować produkty wychodzące z jego fabryki. Główną podejrzaną stanie się Maria, która przesłuchiwana przez policję będzie musiała się przyznać do romansu z Niemcem, Johannem Krauzem. W jej obronie stanie Michał, ale i tak Maria zostanie aresztowana, a jej córka Kazia zostanie bez matki!

Najnowsze