Powstaną dwa nowe sezony "Zniewolonej"! Co wiadomo na pewno?

2020-06-25 20:12 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Zniewolona. Katia (Katerina Kowalczuk)
Autor: Bądźmy razem TVP/Facebook Zniewolona. Katia (Katerina Kowalczuk)

Serial "Zniewolona" przed rokiem podbił serca Polaków tak, jak w latach 80. zrobiła to "Niewolnica Isaura". Historia walczącej o wolność i miłość ślicznej młodej kobiety poruszyła wszystkich i jak na razie żadnemu serialowi nie udało się zastąpić opowieści o Katii. Nawet "Cena wolności", którą teraz można oglądać w TVP nie zbliżyła się nawet popularnością do "Zniewolonej". Tym bardziej cieszą wszystkich wieści, że już ruszyły zdjęcia do 3. i 4. sezonu. Będziemy je oglądać już za kilka miesięcy. O tym i o innych serialowych nowościach w magazynie #HOT.

Joanna Konieczna-Krzyżaniak: Będą nowe sezony Zniewolonej #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wszystkie plany zdjęciowe seriali zostały zamknięte a aktorzy musieli czekać na wznowienie zdjeć. Podobnie było z serialem "Zniewolona". Ale dobre informacje są takie, że już w 2021 roku zobaczymy kolejne perypetie Katii i w tej roli ponownie wystąpi Kowalczuk. Wiadomo też, że Żadan (Maxim Radugin) przeżyje!.

Póki co, w oczekiwaniu na "Zniewoloną" warto przyjrzeć się propozycjom serialowym np. na Netflixie. Ostatnio hitem jest tam polski serial "W głębi lasu", który został zrealizowany na podstawie powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem.

Więcej o tym w rozmowie wideo z Joanną Konieczną-Krzyżaniak - dziennikarką portalu superseriale.pl

Najnowsze