Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

i

Autor: TVP Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

Stulecie Winnych 5

Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

Fani "Stulecia Winnych" nie mogą się już doczekać na 5 sezon sagi rodu Winnych. Finał 4 sezonu serialu zakończył się niezwykle uroczyście - Władek obchodził 100. urodziny, a bliscy urządzili mu z tej okazji wspaniałą niespodziankę. Grający nestora rodu Arkadiusz Janiczek zdradził, że 5 sezon "Stulecia Winnych" będzie opowiadał o początkach powstania rodu i nie opowie o dalszych losach najmłodszego pokolenia Winnych. Ostatnio na temat kolejnej części serialu wypowiedziała się także sama autorka powieści, Ałbena Grabowska. Niestety, na kolejną, 5 odsłonę serii trzeba będzie jeszcze długo poczekać...

"Stulecie Winnych". Aktorzy nie weszli na plan 5 sezonu! Ałbena Grabowska zdradza, ile trzeba poczekać na nowe odcinki

Fani "Stulecie Winnych" czekają z utęsknieniem na 5 sezon serialu. Zwłaszcza, że Janiczek zdradził, że kolejna odsłona serialu będzie opowiadała o początkach miłości młodziutkiej Broni i Antoniego i powstaniu rodu. Tego właśnie dotyczy 4 tom powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek" i wiele wskazuje na to, że zobaczymy to na ekranie. Tyle, że na efekt trzeba będzie długo poczekać...  

- Jeszcze nie ruszyły zdjęcia, na razie trwają prace nad scenariuszem - zdradziła sama autorka sagi rodu Winnych, Ałbena Grabowska w wywiadzie dla Radia Szczecin.  

Zobacz też: Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

 - Ja mam nadzieję ,że w ogóle ten serial powstanie. Na pewno nie powstanie na wiosnę bo to już by trzeba było zacząć kręcić. Niestety serial nie powstaje tak szybko - wyjaśniła Ałbena Grabowska

Tymczasem fani "Stulecia Winnych" już zastanawiają się, kto zagra młodziutką Bronię i wypatrują nowych odcinków. Pojawiają się także gdzieniegdzie głosy, że 5 sezon serialu opowie jednak o dalszych losach najmłodszego pokolenia Winnych. Czyżby na razie, na etapie scenariusza trwały dyskusje, o czym ma być najnowszy sezon serialu? 

- Ale mam nadzieję że jesienią 2023 lub wiosną 2024 będziemy mogli obejrzeć - dodała pocieszająco autorka sagi rodu Winnych. 

Nie przegap: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze