Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

i

Autor: TVP Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

Stulecie Winnych 5

Niesamowite wieści z planu Stulecia Winnych! Ałbena Grabowska zdradza, że na 5 sezon trzeba będzie dłużej poczekać, ale warto!

Fani "Stulecia Winnych" nie mogą się już doczekać na 5 sezon sagi rodu Winnych. Finał 4 sezonu serialu zakończył się niezwykle uroczyście - Władek obchodził 100. urodziny, a bliscy urządzili mu z tej okazji wspaniałą niespodziankę. Grający nestora rodu Arkadiusz Janiczek zdradził, że 5 sezon "Stulecia Winnych" będzie opowiadał o początkach powstania rodu i nie opowie o dalszych losach najmłodszego pokolenia Winnych. Ostatnio na temat kolejnej części serialu wypowiedziała się także sama autorka powieści, Ałbena Grabowska. Niestety, na kolejną, 5 odsłonę serii trzeba będzie jeszcze długo poczekać...

"Stulecie Winnych". Aktorzy nie weszli na plan 5 sezonu! Ałbena Grabowska zdradza, ile trzeba poczekać na nowe odcinki

Fani "Stulecie Winnych" czekają z utęsknieniem na 5 sezon serialu. Zwłaszcza, że Janiczek zdradził, że kolejna odsłona serialu będzie opowiadała o początkach miłości młodziutkiej Broni i Antoniego i powstaniu rodu. Tego właśnie dotyczy 4 tom powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Początek" i wiele wskazuje na to, że zobaczymy to na ekranie. Tyle, że na efekt trzeba będzie długo poczekać...  

- Jeszcze nie ruszyły zdjęcia, na razie trwają prace nad scenariuszem - zdradziła sama autorka sagi rodu Winnych, Ałbena Grabowska w wywiadzie dla Radia Szczecin.  

Zobacz też: Herman z Barw szczęścia już tak nie wygląda! Tak Maciej Raniszewski zmienił się dla nowej roli

 - Ja mam nadzieję ,że w ogóle ten serial powstanie. Na pewno nie powstanie na wiosnę bo to już by trzeba było zacząć kręcić. Niestety serial nie powstaje tak szybko - wyjaśniła Ałbena Grabowska

Tymczasem fani "Stulecia Winnych" już zastanawiają się, kto zagra młodziutką Bronię i wypatrują nowych odcinków. Pojawiają się także gdzieniegdzie głosy, że 5 sezon serialu opowie jednak o dalszych losach najmłodszego pokolenia Winnych. Czyżby na razie, na etapie scenariusza trwały dyskusje, o czym ma być najnowszy sezon serialu? 

- Ale mam nadzieję że jesienią 2023 lub wiosną 2024 będziemy mogli obejrzeć - dodała pocieszająco autorka sagi rodu Winnych. 

Nie przegap: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Stulecie Winnych 4. Barbara Wypych zdradza, jak musiała zmienić się do roli Andzi. To niesamowite co jej zrobili
Najnowsze