Lulu

Lulu. Bohaterowie, obsada, ile odcinków liczy nowy serial Polsatu? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-03-01 19:47

"Lulu" to nowy serial w Telewizji Polsat z wiosennej ramówki w gwiazdorskiej obsadzie! Premiera odbędzie się w środę, 1.03.2023. W główną rolę Lucyny Makowskiej, nazywanej przez wszystkich Lulu wcieli się Anna Dereszowska, znana między innymi z roli Patrycji Madalińskiej w innym hicie stacji "Komisarz Mama". Na ekranie nie zabraknie również innych znanych aktorów. Kim są bohaterowie "Lulu"? Ile odcinków liczy nowy serial z Dereszowską? Poznajcie koniecznie wszystkie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN oraz ZDJĘCIA!

O czym jest serial "Lulu" i kto jest kim w nowym serialu Telewizji Polsat?

"Lulu" to serial obyczajowy z dużą dawką humoru i zaskakującymi perypetiami. Główna bohaterka Lucyna Makowska zajmuje się domem, jest "piękną żoną" przy mężu Jacku (Przemysław Sadowski), wysoko postawionym urzędniku państwowym i matką nastolatki Julii (Weronika Wachowska). W pewnym momencie czar pryska, gdy "Lulu" przyłapuje męża na zdradzie i od tego momentu musi radzić sobie ze wszystkim sama.

Lucyna musi całkowicie zmienić swoje życie nie tylko prywatne, ale i zawodowe i sprawić, że coś, co było jej największą pasją, od teraz będzie szansą na utrzymanie rodziny. Makowska otwiera swój własny cukierniczy biznes, przy którym może liczyć na wsparcie zadziornej siostry Olgi (Grażyna Sobocińska) i niedojrzałego dziadka Zygmunta (Marek Siudym), jednak jego pomysły niekiedy przyniosą jej więcej kłopotów niż pożytku. A wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na jej drodze stanie dawna miłość Andrzej (Michał Czernecki), a biznesu pozazdrości sąsiadka i główna konkurentka Elka (Joanna Kurowska)!

Ile odcinków, obsada, kiedy i gdzie oglądać "Lulu"?

"Lulu" zadebiutuje na ekranie w środę, 1.03.2023 o godz. 20.00 w Polsacie, a widzowie będą mogli od razu obejrzeć 2 odcinki nowego 35-minutowego serialu obyczajowego. "Lulu" liczy łącznie 20 odcinków, zatem zagości w środowe wieczory w Telewizji Polsat przez najbliższe 10 tygodni. W główną rolę wcieli się Anna Dereszowska, obok której pojawią inne dobrze znane nazwiska fanom seriali jak: Przemysław Sadowski, Weronika Wachowska, Grażyna Sobocińska, Marek Siudym, Michał Czarnecki, Joanna Kurowska, Marta Chodorowska, Andrzej Kłak, Violetta Arlak i Jacek Łuczak.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze