Kuchnia, odcinek 1: Niebezpieczny romans Maksa i Weroniki. Szef kuchni Wiktor się na nim odegra - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Kuchnia, odcinek 1: Niebezpieczny romans Maksa i Weroniki. Szef kuchni Wiktor się na nim odegra - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Kuchnia, odcinek 1: Niebezpieczny romans Maksa i Weroniki. Szef kuchni Wiktor się na nim odegra - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2021-09-03 14:41

Serial "Kuchnia" to nowość w ramówce Polsatu, która ma wzbudzić niemałe emocje. "Najsmaczniejszy" serial tej jesieni rozpocznie się mocnym romansem prowadzącym do katastrofy. Już w 1 odcinku serialu "Kuchnia" ambitny Maks (Patryk Cebulski) da się ponieść emocjom szalonej nocy i wyląduje w łóżku z Weroniką (Maria Dębska). Następnego dnia para spotka się w pracy, o którą zabiega chłopak. Zachłyśnięty możliwością nauki u boku geniusza Wiktora Bojarskiego (Tomasz Karolak), szybko pożałuje, że stracił czujność.

Kuchnia, odcinek 1 - sobota, 4.09.2021 o godz. 20.05 w Polsacie 

1 odcinek serialu "Kuchnia" rozpocznie się mocnym romansem młodego kucharza Maska i bardziej doświadczonej pani manager Wiktorii. Początkowo nie będzie miał pojęcia, że poszedł do łóżka z osobą, która współorganizuje pracę, na której chłopakowi bardzo zależy. Po ostrej nocy uda się do luksusowej restauracji „Claude Monet”, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Właśnie tam ma rozwinąć skrzydła i zdobyć doświadczenie u boku mistrza Wiktora. Niestety już w 1 odcinku serialu "Kuchnia" padnie ofiarą żartu współpracowników, którzy go ośmieszą. Wiktoria, która zarządza restauracją da popalić młodemu kucharzowi. Nie zniesie myśli, że miałaby widywać go codziennie w pracy, więc wymyśli zemstę. 

Przeczytaj: Przyjaciółki 18, odcinek 208: Zaręczyny Ingi i Sajmona. Oszust oświadczy się i zniknie bez śladu

– Wiktoria poznaje Maksa w momencie, w którym trochę komplikuje się jej życie, wychodzi do klubu, aby się wyluzować. Tam poznaje Maksa, spędzają razem noc, lecz on z samego rana ucieka z jej mieszkania. Na drugi dzień okazuje się, że został zatrudniony w restauracji, którą zarządza…Za tę sytuacje jaka między nimi zaszła, Wiktoria będzie chciała się na nim zemścić…Jednak, mimo wszystko nie będzie potrafiła go tak łatwo zniszczyć, wymazać i przestań o nim myśleć. Ich wątki będą mocno się przeplatać w serialu, i raz będzie to romans a raz będzie to wojna – mówi Maria Dębska o swojej bohaterce z serialu "Kuchnia". 

Przeczytaj: Samobójstwo Mateusza w M jak miłość. Przerażające fakty z ostatnich godzin życia Mostowiaka w 1600 odcinku

1 odcinek serialu "Kuchnia" udowodni, że los czasem bywa całkowicie nieprzewidywalny. Maks będzie musiał się bardzo postarać, by wkupić się w łaski załogi i Szefa. Wiktor postawi przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Szef to wirtuoz w kuchni, który fachu nauczył się na renomowanej uczelni w Paryżu. Jego pasją i sposobem na życie jest gotowanie. To artysta pochodzącym z rozbitej rodziny, którego cechuje nieumiejętność utrzymania relacji, przez co nadużywa alkoholu i uprawia hazard. Do tego Wiktoria chcąca zemsty i piękna Helena (Marta Żmuda –Trzebiatowska) czyli szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji, która nie raz wprowadzi zamęt w „Claude Monet”.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze