Koniec BrzydUla 2. Ula i Marek wrócą do siebie i znów będą razem! Na taki finał historii Dobrzańskich wszyscy czekali - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN Koniec BrzydUla 2. Ula i Marek wrócą do siebie i znów będą razem! Na taki finał historii Dobrzańskich wszyscy czekali - ZDJĘCIA

Koniec BrzydUla 2. Ula i Marek wrócą do siebie i znów będą razem! Na taki finał historii Dobrzańskich wszyscy czekali - ZDJĘCIA

2022-02-22 9:30

Jak się skończy "BrzydUla" 2? Czy Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) mimo rozwodu będą razem? Czy stanie się cud i Dobrzańscy wrócą do siebie? Ostatni odcinek finałowego sezonu "BrzydUli" zostanie wyemitowany wiosną 2022, ale dokładny termin nie jest znany. Nie wiadomo też ile będzie ostatecznie odcinków. Jedno jest pewne - koniec serialu "BrzydUla" 2 nastąpi najpóźniej w maju, a zdjęcia z planu wskazują na to, że Ula i Marek wciąż będą razem w F&D, a jednocześnie obok siebie, zaledwie na wyciągnięcie ręki w życiu rodzinnym. Oboje zrozumieją, że rozwód był błędem. Poznajcie szczegóły!

Kiedy ostatni odcinek "BrzydUla" 2 wiosną 2022?

Koniec serialu "BrzydUla" 2 zbliża się wielkimi krokami i wszystko wskazuje na to, że ostatnie odcinki, w których historia Uli i Marka doczeka się szczęśliwego finału będą trzymały wszystkich w napięciu. Twórcy "BrzydUli" zrozumieli chyba jak gigantyczną wpadką był wątek rozwodu Dobrzańskich, małżeńskie zdrady głównych bohaterów, dramatyczna rozprawa w sądzie, podczas której oboje powiedzieli głośno, że już się nie kochają, a ich romans był pomyłką. Fani serialu zarzucali scenarzystom, że to co zrobili z Ulą i Markiem w 2 sezonie nie mieści się w głowie, nie trzyma się kupy i nijak się ma do wydarzeń z poprzedniej serii.

Dlatego finał "BrzydUla" 2 będzie pełen wzruszających chwil, zaskakujących wydarzeń, które wszyscy znają z dawnych odcinków! I to już pewne, że wszystko dobrze się skończy dla Uli i Marka. Nastąpi długo wyczekiwany happy end losów Dobrzańskich! Czyli nie ma już żadnych wątpliwości, że Ula i Marek będą razem z ostatnim odcinku "BrzydUla" 2, który w TVN7 zobaczymy najpewniej jeszcze w maju 2022.

Nie przegap: Wiek Basi Rogowskiej z M jak miłość budzi wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę? - ZDJĘCIA

Ale zanim na koniec "BrzydUla" 2 Ula i Marek się zejdą nastąpi cała seria zaskakujących zdarzeń, która pozwoli im zrozumieć jak wiele stracili. Dobrzańska dalej będzie chodziła na terapię, by uporać się jakoś z faktem, że musi żyć bez Marka. Tylko ze względu na dzieci będzie się jakoś trzymała. Ale bolesne przeżycia nie osłabią w Uli woli walki, żeby wszystko naprawić. Wciąż będzie miała nadzieję, że rozwód z Markiem to jeszcze nie koniec. Tyle tylko, że w nowych odcinkach "BrzydUla 2 (Marzena Bergmann) zacznie jej radzić, by zaczęła nowe życie, bez byłego męża.

Kiedy Ula i Marek w "BrzydUla" 2 zrozumieją już, że rozwód był wielkim błędem, dojdzie do nich także dziwne przeczucie, że to tylko pewien etap, ale wcale nie koniec, że miłość, która połączyła ich ponad 10 lat temu wciąż jest bardzo silna. Mimo tego, że starają się ją przed sobą ukryć.

Sprawdź też: QUIZ. Jak dobrze znasz serial BrzydUla? Pamiętasz te sceny sprzed lat?

Pogodzenia Uli i Marka w "BrzydUla" nie ułatwi jednak drugi Marek, Dobrowolski (Aleksandar Milićević), który wciąż będzie się kręcił koło Dobrzańskiej. I zacznie coraz bardziej przeszkadzać Markowi! Nadal będzie go podejrzewał o szpiegostwo dla Aleksa Febo (Mariusz Zaniewski). Co na to Ula? Jej Marek 2 nie zawadza, wręcz przeciwnie – pomaga jej, ale ona nie zdoła mu zaufać.

Z kolei Dobrzański w kolejnych odcinkach "BrzydUla" 2 wszędzie będzie spotykał rywala – w firmie, pod domem Uli, w domu Uli… Powoli stanie się dla niego jasne, że była żona układa sobie życie na nowo. Będzie też ktoś, kto zacznie przeszkadzać Uli. To Joanna, tajemnicza kobieta, z którą Marek coraz częściej będzie rozmawiał i spędzał z nią coraz więcej czasu. Wkroczenie Joanny wywoła u Uli czarne myśli, teorie na temat tego, co ją może łączyć z jej byłym mężem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze