Koniec BrzydUla 2. Ostatnia scena Uli i Marka zaskoczy wszystkich w 221 odcinku! Zostanie z byłą żoną i dziećmi?

i

Autor: player.pl Koniec BrzydUla 2. Ostatnia scena Uli i Marka zaskoczy wszystkich w 221 odcinku! Zostanie z byłą żoną i dziećmi?

Koniec BrzydUla 2. Ostatnia scena Uli i Marka zaskoczy wszystkich w 221 odcinku! Wróci do byłej żony i dzieci? - ZDJĘCIA

Koniec "BrzydUla 2" zapowiada się smutno i rozczarowująco, ale czy na pewno właśnie tak zakończy się relacja Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). W ostatnim, 221 odcinku "BrzydUla 2" przed przerwą świąteczną, widzowie zobaczą jak na Dobrzańskich spada wielka odpowiedzialność za ratowanie F&D, które od dłuższego czasu przynosi spore straty i masę nerwów. Ula i Marek w ostatnich scenach nie zapomną jednak o prywatnych zawirowaniach, a pomimo rozwodu, spędzą ze sobą czas. Wkrótce okaże się, że Marek nie może wrócić do swojego mieszkania. Zostanie na stałe z byłą żoną i dziećmi? Zobaczcie ZDJĘCIA z ostatniego 221 odcinka "BrzydUla" 2.

"BrzydUla" 2, odcinek 221 - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 221 odcinku "BrzydUla 2" zobaczymy ostatnie sceny Dobrzańskich przed świąteczną przerwą. Póki co nie jest znana dokładna data powrotu losów Uli i Marka, ale z pewnością ich wątek będzie kontynuowany w 2022 r. Widzowie mogą się zastanawiać jak na ten moment zakończy się sprawa Dobrzańskich, którzy dali dużą nadzieję na happy end, ale ostatecznie skończyło się zdradami i sprawą rozwodową. Ula i Marek w "BrzydUla 2" nie są już razem i to formalnie, a każde z nich miało się rozejść w swoją stronę. Nie jest jednak prawdą, że Dobrzańscy całkowicie stracili kontakt. Wręcz przeciwnie, ostatnie sceny przed przerwą świąteczną mogą zaszokować widzów, którzy wciąż liczą na pogodzenie się głównych bohaterów, których nadal łączy praca i trójka dzieci. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1623: Ślub u Mostowiaków w cieniu żałoby? Marysia znajdzie nowego męża dla Marty - ZDJĘCIA

Ostatni 221 odcinek "BrzydUla 2" pokaże, że Ula i Marek wciąż są zżyci, ale jak zwykle im coś przeszkadza. Tym razem to wieczne problemy w F&D, którego kondycja wciąż się pogarsza. Pomimo natłoku afer i pracy, Dobrzańscy w 221 odcinku "BrzydUla 2" nie dadzą się zwariować. Marek zajrzy do byłej żony i dzieci i spędzi z nimi czas. Co by się w małżeństwie nie działo, zawsze łączą ich Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski) i Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek). Właśnie za sprawą dzieci nigdy o sobie nie zapomną. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2539: Dramatyczny poród Reginy! Dostanie udaru i umrze jeśli szybko nie urodzi - ZDJĘCIA

W 221 odcinek "BrzydUla 2" Marek po wieczorze z Ulą i dziećmi nie będzie w stanie wrócić do swojego mieszkania. Uczucie do byłej żony nie pozwoli mu jej zostawić.  Wyjdzie z domu, ale kiedy będzie już w drodze do furtki nagle się cofnie. Podejdzie do drzwi, by zapukać. Nie będzie wiedział, że z drugiej strony Ula na niego czeka i sama ma wielką ochotę za nim pobiec. W końcu ani jedno, ani drugie nie odważy się otworzyć dzielących ich drzwi.

Wreszcie w finałowej scenie 221 odcinka "BrzydUla" 2 Marek wsiądzie do samochodu, odjedzie, lecz zatrzyma się tuż za domem i chwyci za telefon. Zadzwoni do Uli, lecz ona nie odbierze. Później oddzwoni do niego razem z Julką i Kubą... - Dzwoniłeś, bo już się stęskniłeś za nami? - zapyta byłego męża. - Przyznaj się! - doda Julka. - Tak, chciałem was usłyszeć... - odpowie Marek, a Kuba zapyta czy śpi już u siebie w łóżku. - Tak, już się położyłem - okłamie dzieci i Ulę, bo wciąż będzie siedział w samochodzie pod ich domem. Będzie chciał wrócić czym prędzej do rodziny, ale tego nie zrobi. Ze wzruszeniem będzie słuchał jak dzieciaki śpiewają mu ułożoną przez siebie piosenkę.

Ula i Marek z "BrzydUla 2" może i są rozwiedzeni, ale czuć, że nadal mają się ku sobie. Fani liczą na szczęśliwe zakończenie, ale to na pewno nie wydarzy się w 2021 r. Można mieć nadzieję, że scenariusz na 2022 r. będzie wyglądał nieco inaczej niż do tej pory. 

BrzydUla 2 odc. 221. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 221. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze