Koniec BrzydUla 2. Ostatni odcinek już 23.12.2021! Nie ma szans na szczęśliwe zakończenie​​​​​​ dla Uli i Marka

i

Autor: X-news Koniec BrzydUla 2. Ostatni odcinek już 23.12.2021! Nie ma szans na szczęśliwe zakończenie​​​​​​ dla Uli i Marka

Koniec BrzydUla 2. Ostatni odcinek już 23.12.2021! Nie ma szans na szczęśliwe zakończenie​​​​​​ dla Uli i Marka

2021-12-13 21:53

To już pewne! Ostatni odcinek BrzydUla 2 pojawi się w TVN7 23.12.2021 r. i wiadomo już, że nie ma szans na szczęśliwy finał rozterek miłosnych Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek). Dobrzańscy w "BrzydUla 2" najpierw tworzyli szczęśliwą rodzinkę, potem popadli w kryzys, zdradzili się, a w końcu trafili do sądu, gdzie formalnie przestali być małżeństwem. Oprócz trójki pociech, łączy ich też wspólna firma, ale to za mało, by mówić o dogadaniu się. Widzowie liczyli na wielkie pojednanie Uli i Marka w ostatnim odcinku "BrzydUla 2", ale nic z tego. Co zatem wydarzy się w 221 odcinku serialu?

"BrzydUla" 2, odcinek 221 - czwartek, 23.12.2021, o godz. 20.00 w TVN7

To koniec "BrzydUla 2". Ostatni odcinek serialu pojawi się 23.12.2021 r., a widzowie nie zobaczą powrotu wielkiej miłości Uli i Marka. 221 odcinek "BrzydUla 2" będzie ostatnim, który pojawi się na antenie TVN7 w 2021 r. Na następne trzeba będzie czekać już po przerwie świątecznej. Niestety widzowie nie zobaczą Uli i Marka pogodzonych i szczęśliwych. Chociaż wielu fanów chciałoby powrotu ich miłości, ci zagubili się na tyle, że nie mogą już dogadywać się jak dawniej. Kryzys Dobrzańskich odbija się nie tylko na nich samych, ale też na dzieciach. Szczególnie Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) nigdy nie chcieli rozstania rodziców, a teraz nie bardzo radzą sobie z tą sytuacją. To jednak dla nich Dobrzańscy starają się dogadać się i nie kłócić z byle powodu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1622: Dziewczyna Jakuba weźmie się za Marcina? Kiedy Karski zaśnie, Dorota pokaże mu zbyt wiele - ZDJĘCIA

221 odcinek "BrzydUla 2" nie będzie wielkim pojednaniem się Uli i Marka, na co liczy spora część fanów serialu. Ostatni odcinek będzie kręcił się wokół problemów w F&D, które znajduje się w coraz gorszej pozycji. Właśnie od tego w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" zaczął się kryzys Dobrzańskich. Marek zajmował się głównie problemami firmy, w czym pomagała mu Nadia (Magdalena Koleśnik) i w ukryciu przed Ulą starał się zażegnać kryzys. To jednak doprowadziło do wielkich nieporozumień i afer. Ula zdradziła Marka myśląc, że to on nie jest jej wierny z Nadią, chociaż to nie była prawda. W miarę upływającego czasu, to mężczyzna poznał Natalię (Agata Turkot) i też zdradził żonę. Dlatego też, wszystko skończyło się rozprawą rozwodową. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1622: Iza zobaczy u Marcina inną kobietę! Nigdy już mu nie zaufa - ZDJĘCIA

W ostatnim odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek nie pogodzą się, ale Dobrzański przyjdzie do rodziny. Chociaż rozwód z Ulą stał się aktem, trudno oprzeć się wrażeniu, że nadal wiele ich łączy i istnieje między nimi iskra, która daje nadzieję, że kiedyś się pogodzą. Chociaż nie nastąpi to w 221 odcinku "BrzydUla 2", może dopiero pod koniec sezonu? Tego jeszcze nie wiadomo, ale póki co Marek przyjedzie do Uli i dzieci i spędzi z nimi czas, kiedy zacznie się zbierać do swojego mieszkania pojawi się tajemnicza przeszkoda... Dobrzańscy jeszcze nie raz zaskoczą. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze