Koniec BrzydUla 2. Ostatni dzień Małgorzaty Sochy na planie. Violetta odejdzie na zawsze?

i

Autor: TVN Koniec BrzydUla 2. Ostatni dzień Małgorzaty Sochy na planie. Violetta odejdzie na zawsze?

Koniec BrzydUla 2. Ostatni dzień Małgorzaty Sochy na planie. Violetta odejdzie na zawsze?

2021-05-10 14:17

Koniec "BrzydUla" 2 coraz bliżej! Małgorzata Socha przekazała smutne wieści i ze łzami w oczach pożegnała się z planem "BrzydUla" i rolą szalonej Violetty Kubasińskiej-Hu. Decyzja już zapadła, a ostatni odcinek "BrzydUla" zostanie wyemitowany w TVN7 z piątek, 28.05.2021. Serial zniknie z anteny na długi czas, a Violetta odejdzie na jeszcze dłużej. Socha nie pozostawiła żadnych wątpliwości, że wątek Violi dobiega końca, a jej bohaterka przeżyje wielki dramat! Nie wyjdzie do Chin, a do jej życia znów wkroczy nieobliczalny mąż, pan Hu (Nam Bui Ngoc).

"BrzydUla" 2 ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną - piątek, 28.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

BrzydUla" zniknie z anteny TVN7 jeszcze przed finałem 2 sezonu. Na oficjalnym koncie platformy player.pl na Instagramie poinformowano, iż nowe odcinki "BrzydUla 2" w telewizji widzowie mogą śledzić tylko do 28.05.2021, a nowe odcinki online będą się pojawiać do 21.05.2021. Dlaczego? Ze względu na wakacyjną przerwę w emisji! Ostatni 158 odcinek "BrzydUla" przed wakacjami pozostawi wiele wątków w zawieszeniu. Mimo, że jesienią nastąpi ciąg dalszy, to historia Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) oraz innych bohaterów musi niebawem dobiec końca. Nie można ciągnąć jej w nieskończoność.

Patrz też: Koniec BrzydUla 2. Sensacyjna decyzja TVN w sprawie emisji! Nie chcą już dłużej ciągnąć kryzysu Uli i Marka

Z planem serialu "BrzydUla" pożegnała się już Małgorzata Socha, a do niej powoli będą dołączać kolejni aktorzy. "Ostatni dzień na planie zdjęciowym @brzydula.tvn ??? Ostatni dzień w roli Violetty!! ?? I co teraz?" - napisała gwiazda. Tym samym zasiała ziarno niepewności, że w nowych odcinkach "BrzydUla"2  po wakacjach Violetta już się nie pojawi, że Viola odejdzie na zawsze.

Komentarz na oficjalnym profilu "BrzydUla" nie pozostawia złudzeń, że wszyscy będą tęsknić za Violettą, ale też produkcja nie zamierza rezygnować z tak barwnej postaci. "Nie oddamy Violetty" - czytamy, co można rozumieć jako zapowiedź, że Viola jednak wróci w kolejnych odcinkach po wakacjach.

Co łączy Małgorzatę Sochę z Violettą z serialu "Brzydula"?

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 147: Ula wbije Markowi nóż w serce. Nie daruje mu, że zabrał jej dzieci

Jedno jest pewne, koniec "BrzydUla" przed przerwą będzie przełomowy dla tej postaci. Nie wyjedzie do Chin z Sebastianem (Łukasz Garlicki), by tam ostatecznie stawić czoła swojemu mężowi i zawalczyć o swoją część jego majątku po rozwodzie. Powód? Pan Hu i jego wierna asystentka, Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai) w 148 odcinku "BrzydUla" pojawią się w Warszawie. A to oznacza tylko jedno - Violetta wpakuje się w jeszcze większe kłopoty niż dotychczas.

BrzydUla 2 odc. 148. Violetta (Małgorzata Socha), Sebastian (Łukasz Garlicki), Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 148. Violetta (Małgorzata Socha), Sebastian (Łukasz Garlicki), Yu Tian (Mayu Gralińska Sakai)
BrzydUla 2 odc. 148. Violetta (Małgorzata Socha), Sebastian (Łukasz Garlicki)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 148. Violetta (Małgorzata Socha), Sebastian (Łukasz Garlicki)
Najnowsze