Komisarz Mama, odcinek 2: Jeden zakład zmieni życie Marii. Zaryzykuje wszystko, by wygrać z Piotrem - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Komisarz Mama, odcinek 2: Jeden zakład zmieni życie Marii. Zaryzykuje wszystko, by wygrać z Piotrem - ZWIASTUN

Komisarz Mama, odcinek 2: Jeden zakład zmieni życie Marii. Zaryzykuje wszystko, by wygrać z Piotrem - ZWIASTUN

2021-03-10 21:28

W 2 odcinku "Komisarz Mama" Maria Matejko (Paulina Chruściel) będzie walczyć o pozycję szefa wydziału kryminalnego z Piotrem Żeromskim (Wojciech Zieliński). Początki współpracy komisarz z zespołem nie są łatwe, ale nieco ekscentryczna policjantka pokaże wszystkim na co ją stać. Wróciła do służby w policji po latach, lecz nie straciła specyficznego instynktu, choć jej metody działania nie spodobają się Piotrowi. Właśnie dlatego w 2 odcinku "Komisarz Mama" Maria i Piotr założą się kto pierwszy rozwikła zagadkę tajemniczego morderstwo. Zobaczcie ZWIASTUN "Komisarz Mama".

"Komisarz Mama" odcinek 2 - środa, 10.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

To, w jaki sposób w "Komisarz Mama" Maria Matejko podchodzi do zagadek kryminalnych, w jaki sposób łączy fakty i tropy od samego początku jest bardzo zaskakujące i niezrozumiałe dla zespołu. Tym razem w 2 odcinku "Komisarz Mama" policjanci będą musieli odnaleźć sprawcę morderstwa Daniela Piwowarczyka (Paweł Markiewicz) - księgowego zaatakowanego nożem w swoim ogrodzie. Jak zwykle Matejko udowodni wszystkim, że jest świetna w swoich fachu, bo zwraca uwagę na z pozoru mało istotne szczegóły.

Patrz też: Komisarz Mama. Obsada, bohaterowie, ile odcinków nowego serialu Polsatu - ZWIASTUN

Podczas śledztwa w 2 odcinku "Komisarz Mama" Maria wysunie wnioski, które dla jej szefowej będą wręcz absurdalne. Inspektor Patrycja Madalińska (Anna Dereszowska) nie dowierzy, że na etapie tak poważnego śledztwa Matejko może analizować… jej figurę, zawartość lodówki i czas przygotowania rodzinnego grilla… Ofiarą zbrodni w 2 odcinku "Komisarz Mama" będzie Daniel Piwowarczyk, księgowy, zaszlachtowany nożem. Pierwszym podejrzanym o zabicie mężczyzny będzie Krystian Gadomski (Andrzej Niemirski), pacjent pobliskiego ośrodka dla osób psychicznie chorych, który chciał się zemścić na Piwowarczyku za to, że ten rozklejał w okolicy ośrodka plakaty nawiązujące do jego zamknięcia.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsuperserialepl%2Fvideos%2F486253496081462%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 112: Ula zmieni się nie do poznania po powrocie z Grecji! Marek aż zaniemówi z wrażenia - ZDJĘCIA

Jednak ten trop w 2 odcinku "Komisarz Mama" okaże się fałszywy, a Matejko założy się z Piotrem, że szefem zespołu zostanie ten, kto jako pierwszy znajdzie prawdziwego mordercę. Maria utrzyma swoje nowe stanowisko, bo pokona Żeromskiego i znajdzie prawdziwego mordercę! Choć w pracy zacznie się jej układać coraz lepiej, to w 2 odcinku "Komisarz Mama" Matejko czekają komplikacje uczuciowe. Po pocałunku z sąsiadem Łukaszem (Jakub Wesołowski) będzie go unikała jak ognia. Mimo, że dzieci Marii bardzo polubiły Łukasza!

Rozwód z niewiernym mężem Andrzejem (Krystian Wieczorek), samotne macierzyństwo w 2 odcinku "Komisarz Mama" uświadomią Marii, że nie chce wikłać się w związek z zajętym mężczyzną. Przypadek sprawi, że spotka się z dziewczyną Łukasza. Klara (Anna Mucha) powie jej, że właśnie się rozstali. Czy Maria da Łukaszowi szansę? To się okaże wkrótce w "Komisarz Mama".

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ z 2 odcinka "Komisarz Mama" >>>

Komisarz Mama odc. 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Helena Zawada (Joanna Niemirska)

i

Autor: Polsat Komisarz Mama odc. 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Helena Zawada (Joanna Niemirska)
Komisarz Mama odc. 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Piotr (Wojciech Zieliński), Ryszard (Jan Monczka)

i

Autor: Polsat Komisarz Mama odc. 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Piotr (Wojciech Zieliński), Ryszard (Jan Monczka)
Komisarz Mama odc. 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Krystian (Andrzej Niemirski)

i

Autor: Polsat Komisarz Mama odc. 2. Maria Matejko (Paulina Chruściel), Krystian (Andrzej Niemirski)
Najnowsze