Herkules. O czym będzie nowy serial TVN? Kiedy i gdzie oglądać?

i

Autor: TVN Herkules. O czym będzie nowy serial TVN? Kiedy i gdzie oglądać?

M jak miłość

Herkules. O czym będzie nowy serial TVN? Kiedy i gdzie oglądać?

2022-08-08 13:29

"Herkules" to nowa produkcja telewizji TVN, którą będzie można oglądać już od września! Znamy dokładną datę premiery i obsadę aktorską. "Herkules" to historia skoncentrowana na losach dwójki bohaterów - Herkulesa Nowaka (Rafał Maćkowiak) oraz Sylwii Mazur (Weronika Książkiewicz). Poukładany analityk i chaotyczna pani policjant zaprezentują widzom nowe spojrzenia na kryminalne zagadki. "Herkules" ma wzbudzać ciekawość, nutę grozy, ale i uśmiech. TVN zapowiada, że to "świeże" pokazanie kryminalnych zagadek, a bohaterowie zainteresują widza na tyle, że zechce odkrywać prawdę razem z nimi.

"Herkules" nowy serial dostępny w TVN i na player.pl

"Herkules" to propozycja od telewizji TVN, która ma być nowym spojrzeniem na kryminalne zagadki, a widzów mają przekonać dwa mocne, nietuzinkowe charaktery. Mowa o tytułowym Herkulesie Nowiaku oraz Sylwii Mazur. Chociaż łączy ich ta sama branża, dzieli właściwie wszystko inne. Herkules da się poznać widzom jako analityk, który nie poradził sobie ze zdaniem egzaminu do szkoły policyjnej. Niezbyt przyjemny i nie lubiący wielu osób, ale genialny w swoim fachu.

- Dlaczego genialny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu? Odpowiedź na to pytanie zna policjantka Sylwia Mazur, która jest przeciwieństwem Herkulesa. Często działa intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji. Pewnie dlatego grozi jej przeniesienie do innego wydziału. Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy wspólnie uda im się rozwiązać jakąś sprawę kryminalną? A może stworzą duet doskonały? - podaje portal Wirtualnemedia.pl.

Sprawdź też: Na Wspólnej. Przerwa w emisji serialu w TVN! Na nowe odcinki trzeba będzie sporo czekać

"Herkules" co się wydarzy w serialu? Kiedy i gdzie oglądać?

Herkules i Sylwia będą musieli podjąć się współpracy, by razem stawić czoła kryminalnym zagadkom. To okaże się nie być proste, bo oboje mają odmienne charaktery i inne podejście do pracy. - (...) Między Herkulesem i Sylwią iskrzy na każdym kroku, bo żadne z nich nie owija w bawełnę opinii na temat partnera. Mam nadzieję, że ta dziwna para na szlaku kryminalnych zagadek wywoła uśmiechy na twarzach widzów tęskniących za lżejsza odmiana kryminalnych opowieści - podaje portal Wirtualnemedia.pl słowa Tomasza Cichonia, producenta serialu.

"Herkules" będzie dostępny na ekranie TVN od 5 września 2022 r., w każdy poniedziałek o godz. 21.35. Równolegle odcinki "Herkulesa" pojawią się na player.pl. Oprócz głównych bohaterów w produkcji biorą udział m.in. Mirosław Haniszewski czy Anna Seniuk. Póki co, serial liczy 8 odcinków.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Kasia znów zostanie matką! To nie dziecko Łukasza - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze