Tureckie seriale

Emanet. Yaman jest zazdrosny o Seher! Streszczenie 91. odcinka telenoweli Dziedzictwo

Co wydarzy się w kolejnym odcinku tureckiej telenoweli "Dziedzictwo"? Kiedy Yaman zobaczy Seher i Yusufa w towarzystwie Selima, ogarnie go wściekłość, obawa o ich bezpieczeństwo i zazdrość! Tymczasem Ali w końcu dorwie Erdala. Zobacz streszczenie i zdjęcia z 91. odcinka telenoweli "Emanet".

"Emanet" - zazdrosny Yaman w 91. odcinku telenoweli 

Bezdusznemu i zimnemu Yamanowi coraz bardziej zależy nie tylko na Yusufie, ale także na Seher. Po tym, jak spędził noc w samochodzie pod wynajmowanym mieszkaniem, zostanie podstępem ściągnięty do firmy przez Zuhal. Gdy mężczyzna wyjdzie z siedziby, ruszą za nim ludzie Ikbal. Yaman będzie przekonany, że to wysłannicy Aksaka, ale na szczęście uda się mu ich zgubić. 

Biznesmen zobaczy na ulicy Seher i Yusufa w towarzystwie Selima. Ogarnie go wściekłość, obawa o ich bezpieczeństwo i zazdrość. Natychmiast zabierze ich do domu, co nie spodoba się kobiecie! Choć w głębi serca będzie rozumiała, że Yaman zrobił to dla ich dobra, nie ukryje swojej wściekłości. 

Ali wreszcie dopadnie Erdala 

Tymczasem Kiraz wróci ze szpitala do domu, gdzie z radością przywita ją ciotka Sultan. Alemu wreszcie uda się schwytać Erdala. Młody policjant stanie przed dylematem, czy ratować życie oprawcy Kiraz. Begüm obawia się, że Erdal powie policji, kto zdradził mu miejsce pobytu siostry. 

Czytaj także: Kiraz z telenoweli Emanet. Tak na co dzień wygląda aktorka Gulderen Guler

91. odcinek telenoweli "Emanet" w piątek, 18. sierpnia o godzinie 16:05 w TVP1

W poniższej galerii zobaczysz zdjęcia z 91. odcinka telenoweli "Dziedzictwo". Sprawdź, co się wydarzy! 

"Emanet": streszczenie serialu

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze