Tureckie seriale

Emanet. Yaman jedzie rozprawić się z wrogami. Na miejscu starcia pojawi się także Seher! Streszczenie 118. odcinka serialu "Dziedzictwo"

Yaman nadal jest zazdrosny o Selima. Tym razem usłyszy rozmowę swojego rywala z Seher i źle ją zinterpretuje. Wściekły zabierze swoich ludzi i pojedzie rozprawić się z braćmi Camgözami. Na miejscu pojawi się także Seher! Zobacz dokładne streszczenie i zdjęcia ze 118. odcinka telenoweli "Emanet".

Spis treści

  1. "Emanet" - Seher pojedzie na miejsce starcia Yamana z wrogami 
  2. "Dziedzictwo" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP 1
  3. Zobacz zdjęcia i dokładne streszczenie 118. odcinka "Emanet"
  4. O serialu "Dziedzictwo" 

"Emanet" - Seher pojedzie na miejsce starcia Yamana z wrogami 

W 118. odcinku serialu "Dziedzictwo" widzowie będą świadkami dalszych perypetii Seher i Yamana. Po wydarzeniach z Ozanem, biznesmen wrócił do dawnego życia, a Seher za wszelką cenę chce go od niego odciągnąć. 

W relacji tej dwójki nie pomaga Selim, który postanowił zawalczyć o kobietę. Ma w tym pełne wsparcie Ikbal. Przypomnijmy, że kiedy Selim pojechał z Seher i Yusufem na wycieczkę do oceanarium, biznesmen się wściekł! 

Teraz Yaman będzie świadkiem rozmowy ukochanej z przyjacielem. Opacznie ją jednak zinterpretuje. Nie będzie miał pojęcia, że troska Seher wynika wyłącznie z tego, że martwi się ona o skaleczenie mężczyzny. 

"Dziedzictwo" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP 1

W 118. odcinku "Emanet", który zostanie wyemitowany we wtorek, 26 września, Kiraz i Ali postanowią przyłapać Hasana na gorącym uczynku. Aye nie będzie mogła uwierzyć, że jej ukochany współpracuje z dilerami narkotyków! 

Zobacz zdjęcia i dokładne streszczenie 118. odcinka "Emanet"

W poniższej galerii znajdziesz dokładne streszczenie odcinka, a także zdjęcia. Co wydarzy się w "Dziedzictwie"? Zobacz!

O serialu "Dziedzictwo" 

Turecki serial "Emanet", którego tytuł tłumaczymy jako "Dziedzictwo" przyciąga przed ekrany telewizorów rzesze fanów produkcji znad Bosforu. Telenowela zadebiutowała na antenie TVP1 wiosną 2023 roku i szybko skradła serca widzów. "Emanet" to historia bogatego biznesmena Yamana oraz pochodzącej z biednej rodziny Seher.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze