Tureckie seriale

"Emanet". To wydarzy się w tureckim hicie po przerwie. Miłe chwile nie potrwają długo! Streszczenie 82. odcinka serialu "Dziedzictwo"

Widzów tureckiej telenoweli "Emanet" czeka kilka dni bez nowych odcinków ulubionego hitu. Tuż przed planowaną przerwą Seher z Yusufem wrócili do rezydencji Yamana. Szczęście całej trójki nie potrwa jednak długo. Wiemy, co wydarzy się tuż po przerwie w emisji serialu "Dziedzictwo"!

Spis treści

  1. "Emanet": przerwa w emisji telenoweli 
  2. Co wydarzy się w telenoweli "Dziedzictwo" po przerwie? 
  3. Zobacz kadry i streszczenie 82. odcinka tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" 
  4. "Emanet": streszczenie serialu 

"Emanet": przerwa w emisji telenoweli 

Fani serialu Emanet muszą uzbroić się w kilka dni cierpliwości. TVP1 zapanowało przerwę w emisji tureckiego hitu. Oznacza to, że 82. odcinek "Dziedzictwa" zostanie wyemitowany dopiero w piątek, 4. sierpnia. Jesteście ciekawi, co wydarzy się w telenoweli tuż po przerwie? Spieszymy z odpowiedzią! 

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku przed postojem (81) widzowie poznali wielki sekret Osmana. Wyszło na ja, co tak naprawdę łączy Alego i Yamana, którzy szczerze się nienawidzą. W tym samym odcinku Seher, nie mogąc dłużej znieść cierpienia Yusufa, postanowiła wrócić wraz z chłopcem do rezydencji. Zaskoczony Yaman stwierdził, że pomylił się co do kobiety i rozkazał Nedimowi odwołać zastawioną na nią zasadzkę. 

Co wydarzy się w telenoweli "Dziedzictwo" po przerwie? 

W 83. odcinku "Emanet" sielanka Ymana, Seher i małego Yusuf zostanie przerwana. Chłopiec nie będzie mógł długo cieszyć się z tego, że znów mieszka zarówno z ciotką jak i wujkiem. Nedimowi nie uda się bowiem odwołać akcji, która miała pogrążyć Seher. Kobieta zostanie podejrzana o współpracę z grupą przestępczą! 

Podczas gdy Seher będzie miała problemy z prawem, Kiraz zostanie oczyszczona z zarzutów. Zanim jednak to nastąpi, w areszcie odwiedzi ją Sultan, która nie będzie szczędziła jej gorzkich słów! 

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego

Zobacz kadry i streszczenie 82. odcinka tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" 

"Emanet": streszczenie serialu 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze

Materiał sponsorowany