Tureckie seriale

Emanet. Taki będzie finał porwania Ikbal! Streszczenie 229 odcinka Dziedzictwa

Porwanie Ikbal postawiło na równe nogi całą rodzinę Kirimli. Ziya załamał się na myśl, że może już nigdy nie zobaczyć ukochanej żony, a Yaman i jego ludzie robią wszystko, by kobieta bezpiecznie wróciła do domu. Jaki będzie finał porwania? Tego dowiemy się w 229. odcinku serialu. Przeczytaj streszczenie.

Spis treści

  1. "Emanet" 229. Co wydarzy się w odcinku?
  2. Kiedy emisja 229. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"?
  3. O czym jest serial "Emanet"?

Zorganizowane przez Zuhal porwanie Ikbal wymknęło się spod kontroli. Melahat nakazała zabić zarówno Ikbal, jak i Yamana. W ostatniej chwili jednak Zuhal udało się ostrzec Yamana przed zasadzką. Czy Ikbal uda się przeżyć i będzie mogła wrócić do swoich bliskich? Ziya bardzo tęskni za żoną i nie wyobraża sobie życia bez niej. Czy będzie im jednak dane być znowu razem? W 229. odcinku Emanet zobaczymy finał porwania starszej z sióstr. 

Czytaj także: Ziya prywatnie. Taki na co dzień jest aktor Tolga Pancaroglu

"Emanet" 229. Co wydarzy się w odcinku?

Ziya bardzo martwi się o Ikbal. Seher stara się podtrzymać go na duchu. Tymczasem Ikbal będzie myślała, że to już jej koniec. 

Cóż, Ikbal Kirimli... To już koniec twojej drogi - usłyszy Ikbal od celującego do niej porywacza. 

W tej chwili jednak zjawi się Yaman, który w ostatniej chwili ratuje ją z rąk porywaczy. Ku radości domowników wraca z nią do rezydencji. Ikbal czuje się upokorzona i zirytowana serdecznością Seher.

Inspektor zawiesza Alego w obowiązkach. Tymczasem Ali nie może dojść do siebie po stracie ukochanej. Natomiast Frat przypadkiem zauważa na mieście samochód Bory w idealnym stanie. Jest przekonany, że nie miał on żadnego wypadku i okłamał Neslihan. Bora zaś realizuje kolejny etap swojego planu i oświadcza się Neslihan.

Kiedy emisja 229. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"?

Widzowie zobaczą 229. odcinek tureckiego hitu "Dziedzictwo" we wtorek, 5. marca 2024 roku, o godzinie 16:05 w TVP1. Powtórka zostanie wyemitowana w środę, 6. marca o godzinie 5:15, na tym samym kanale.

O czym jest serial "Emanet"?

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

QUIZ dla fanów Emanet. Zobacz, czy wiesz wszystko o telenoweli Dziedzictwo!

Pytanie 1 z 9
Jak ma na imię zaufany człowiek Yamana?
Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.
Listen on Spreaker.
Najnowsze