Tureckie seriale

Emanet. Seher odzyskuje przytomność. Jest pewna, że uratował ją Selim! Streszczenie 108. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"

W 108. odcinku telenoweli "Emanet" przerażony Yaman będzie drżał o życie Seher. Kobieta odzyska przytomność w przekonaniu, że żyje dzięki Selimowi. Czy Yaman powie jej jak było naprawdę? Zobacz zdjęcia i streszczenie 108. odcinka "Dziedzictwa".

Spis treści

  1. "Emanet": Seher wybudzi się w szpitalu 
  2. Begüm walczy o serce Alego 
  3. Zobacz zdjęcia z 108. odcinka "Emanet" 
  4. Telenowela "Dziedzictwo". O czym jest? 

"Emanet": Seher wybudzi się w szpitalu 

Yaman, który doszedł do siebie po wydarzeniach w opuszczonym domu, czuwa przy łóżku nieprzytomnej Seher. Mężczyzna bardzo drży o jej życie. W 108. odcinku telenoweli "Dziedzictwo" Seher odzyska przytomność, a Yaman postawni się do niej zbliżyć. Kobieta nie będzie dokładnie pamiętała, co dokładnie się stało. Będzie przekonana, że to Selim uratował jej życie. Yaman, który ją uratował, nie wyprowadzi jej z błędu. 

Begüm walczy o serce Alego 

Begüm, która postanowiła zawalczyć o serce Alego wdraża w życie plan, który wymyśliły wraz z ciotką Sultan. Poprosi komisarza, aby zajął się sprawą pogróżek. Sultan postanawia natomiast, by do czasu jej rozwiązania kobieta zamieszkała z nimi. Begüm stara się wzbudzić zainteresowanie Alego, ale na próżno.

Tymczasem Kiraz rozpoczyna prace przy składaniu zabawek, którą załatwił jej Ali. 

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego

Zobacz zdjęcia z 108. odcinka "Emanet" 

Telenowela "Dziedzictwo". O czym jest? 

Turecka telenowela "Emanet", której tytuł tłumaczymy jako "Dziedzictwo", od końca marca 2023 roku jest emitowana na antenie TVP1. Produkcja znad Bosforu szybko podbiła serca fanów, ciesząc się sporą oglądalnością.

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie - czytamy w streszczeniu serialu. 

Najnowsze