Tureckie seriale

Emanet. Kiraz w poważnym stanie trafi na stół operacyjny. Ali straci ukochaną na zawsze? Streszczenie 88 odcinka Dziedzictwa

Po postrzale oddanym przez Erdala, stan Kiraz w serialu "Dziedzictwo" będzie bardzo poważny. Ali jak najszybciej przywiezie ją do szpitala i będzie przerażony jej stanem. Po operacji stan dziewczyny gwałtownie się pogorszy! Czy zdąży wyznać jej, co do niej czuje? Co stanie się z Kiraz? Mamy streszczenie i zdjęcia z 88. odcinka "Emanet".

Spis treści

  1. "Emanet" - trwa koszmar Kiraz i Alego. Czy dziewczyna umrze? 
  2. Co jeszcze wydarzy się w 88. odcinku "Emanet"? 
  3. 88. odcinek serialu "Dziedzictwo" w poniedziałek, 14 sierpnia, o godzinie 16:05 w TVP1
  4. "Emanet": o czym jest serial? 

"Emanet" - trwa koszmar Kiraz i Alego. Czy dziewczyna umrze? 

Kiraz jest w bardzo ciężkim stanie po tym, jak postrzelił ją własny brat! Edral chciał strzelić do Alego, jednak Kiraz własnym ciałem go zasłoniła, sama zostając postrzelona. Podczas gdy Erdal ucieka, krwawiącą i półprzytomną dziewczynę Ali natychmiast zawozi do szpitala. W tym przypadku każda minuta będzie na wagę złota. Kiraz będzie o krok od śmierci! 

Ali będzie przerażony myślą, że może stracić ukochaną. Tymczasem Kiraz trafi na salę operacyjną, po czym jej stan gwałtownie się pogorszy. Wszyscy, nawet Begum i Sultan, będą drżeć o jej życie. Prawniczkę znów dopadną wyrzuty sumienia, że to przez nią Kiraz może umrzeć.

Co jeszcze wydarzy się w 88. odcinku "Emanet"? 

Ali obierze sobie za cel, by odnaleźć Edrala. Dlatego też po raz kolejny zmobilizuje wszystkie ekipy do poszukiwań niezpiecznego zbiega. 

Tymczasem w rezydencji Yamana atmosfera mocno się zmieniła. Seher, która dowiedziała się, że to przez biznesmena trafiła do aresztu, nie chce z nim rozmawiać. Ignoruje mężczyznę, co bardzo cieszy Zuhal i Ikbal.

88. odcinek serialu "Dziedzictwo" w poniedziałek, 14 sierpnia, o godzinie 16:05 w TVP1

Co jeszcze wydarzy się w 88. odcinku telenoweli "Emanet"? W poniższej galerii znajdziecie zdjęcia i dokładne streszczenie odcinka. 

"Emanet": o czym jest serial? 

Turecki serial "Emanet", którego tytuł tłumaczymy jako "Dziedzictwo" przyciąga przed ekrany telewizorów rzesze fanów produkcji znad Bosforu. Telenowela zadebiutowała na antenie TVP1 wiosną 2023 roku i szybko skradła serca widzów. "Emanet" to historia bogatego biznesmena Yamana oraz pochodzącej z biednej rodziny Seher.

W główne role w telenoweli wcielają się: Halil İbrahim Ceyhan oraz Sila Turkoglu

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze