Tureckie seriale

Emanet. Erdal strzeli do Alego, ale Kiraz ochroni go własnym ciałem! Dramatyczne sceny w kolejnym odcinku "Dziedzictwa"

W 87. odcinku "Emanet" widzowie będą świadkami dramatycznych scen. Porwana przez Erdala Kiraz nie zgodzi się na ślub z Doganem. Kiedy Ali przybędzie, by ją uratować, brat dziewczyny do niego strzeli. Kula trafi jednak w Kiraz, która ochroni policjanta własnym ciałem! Zobacz zdjęcia i streszczenie tego odcinka "Dziedzictwa".

Spis treści

  1. Emanet - Erdal strzeli do Alego, ale kula trafi Kiraz 
  2. 87. odcinek "Emanet" już w piątek, 11 sierpnia o godz. 16:05 w TVP1 
  3. Zobacz w galerii zdjęcia i dokładne streszczenie 87. odcinka telenoweli "Dziedzictwo" 
  4. "Emanet" - o czym jest telenowela? 

Emanet - Erdal strzeli do Alego, ale kula trafi Kiraz 

Przed nami kolejny odcinek uwielbianej przez Polaków tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet"). Tym razem jednak widzowie muszą przygotować się na wyjątkowo dramatyczne sceny. W 87. odcinku serialu dojdzie do strzelaniny, w której ucierpi Kiraz. Jej stan będzie dramatyczny!

Przypomnijmy, że Kiraz została porwana przez swojego brata, Erdala. Bezwzględny mężczyzna chce, by siostra poślubiła Dogana. Jeśli się nie zgodzi, nie posunie się nawet do tego, by ją zabić! Tymczasem Ali, który niedawno uświadomił sobie, że czuje coś do Kiraz, postawił na nogi swój cały policyjny zespół, by odnaleźć dziewczynę. W końcu to on sam dotrze na miejsce, gdzie Edral zabrał przerażoną Kiraz. Porywacz strzeli do policjanta, jednak Kiraz w ostatniej chwili zasłoni go własnym ciałem. Postrzelona dziewczyna będzie w bardzo ciężkim stanie. Rozpocznie się walka o jej życie! 

87. odcinek "Emanet" już w piątek, 11 sierpnia o godz. 16:05 w TVP1 

Wesoło nie będzie także w rezydencji Kirimli. Seher i Yusuf przygotują dla Yamana urodzinową niespodziankę i upieką dla niego tort. Choć wydawać by się mogło, że wreszcie zapanuje u nich spokój, nic bardziej mylnego. Przebiegła Zuhal wyśle Seher zrzut ekranu z telefonu Nedima, z którego jasno będzie wynikało, że to przez Yamana trafiła do więzienia. Kobieta nie będzie mogła uwierzyć, że biznesmen posunął się tak daleko, by rozdzielić ją z Yusufem! Usprawiedliwienia biznesmena nic nie dadzą... Jeszcze niedawno Yaman czule opiekował się ranną Seher w szpitalu, a teraz ta nie będzie chciała z nim nawet rozmawiać. 

Czytaj także: Melih Özkaya, czyli przystojny Ali z serialu Dziedzictwo

Zobacz w galerii zdjęcia i dokładne streszczenie 87. odcinka telenoweli "Dziedzictwo" 

"Emanet" - o czym jest telenowela? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze