Tureckie seriale

Emanet. Ali sam przed sobą nie chce się przyznać do swoich uczuć. Tymczasem Kiraz zostaje aresztowana! Co się wydarzy w 80. odcinku "Dziedzictwa"?

Czy Ali i Kraz z telenoweli "Emanet" będą w końcu razem? Policjant, po dniu, który spędził w towarzystwie Yuufa i Kiraz, sam przed sobą nie będzie chciał się przyznać do tego, co czuje do dziewczyny. Tymczasem Begüm wreszcie dopnie swego i skutecznie usunie rywalkę z domu.

Spis treści

  1. "Dziedzictwo" - czy Ali i Kiraz będą razem? 
  2. Begüm wyeliminuje rywalkę? Co wydarzy się w telenoweli "Emanet"? 
  3. Co jeszcze wydarzy się w 80. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"? 
  4. O czym jest turecki serial "Dziedzictwo"? 

"Dziedzictwo" - czy Ali i Kiraz będą razem? 

Fani tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") mocno kibicują relacji, jaka rodzi się między policjantem Alim a Kiraz. Wszystko wskazuje, że skromna dziewczyna, będąca kompletnym przeciwieństwem jego poprzedniej narzeczonej Begüm, jest dla Alego coraz ważniejsza. Czy ta para będzie w końcu razem? 

W 80. odcinku serialu "Dziedzictwo" widzowie zobaczą rozmarzonego Alego, który będzie przeglądał w telefonie zdjęcia ze wspólnego wyjścia z Yusufem i Kiraz. Mężczyzna sam przed sobą nie będzie chciał jednak przyznać się do tego, co czuje do dziewczyny. 

Begüm wyeliminuje rywalkę? Co wydarzy się w telenoweli "Emanet"? 

Przebiegła prawniczka Begüm, która ciągle liczy, że odzyska serce Alego, nadal będzie robiła wszystko, by odsunąć od niego Kiraz. Wszystko wskazuje, że uda się jej to właśnie w 80. odcinku tureckiego hitu. 

Intrygantce w końcu uda się wywabić z domu Kiraz. Kiedy ta będzie czekała w kawiarni, zjawi się tam policja. Dziewczyna trafi do aresztu! 

Czytaj także: Kiraz z telenoweli Emanet. Tak wygląda bez okularów i chusty

Co jeszcze wydarzy się w 80. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"? 

A co z sytuacją Yamana i Seher? Przypomnijmy, że kobieta i jej siostrzeniec nadal mieszkają w domu Alego. W galerii znajdziecie pełne streszczenie i kadry z 80. odcinka "Emanet", który zostanie wyemitowany w czwartek, 27. lipca o godzinie 16:05 w TVP1. 

O czym jest turecki serial "Dziedzictwo"? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze