Tureckie seriale

Emanet. Begüm zostaje zakładniczką Erdala! Streszczenie 90. odcinka telenoweli Dziedzictwo

Kiraz wygrała w szpitalu walkę o żucie, ale nie oznacza to, że może odetchnąć z ulgą. Erdal nadal jest na wolności, a na domiar złego, uda mu się wejść do szpitala! Przestępca weźmie Begüm na swoją zakładniczkę! Co wydarzy się w 90. odcinku "Emanet"? Zobacz zdjęcia i streszczenie.

Spis treści

  1. "Emanet": Kiraz nadal w szpitalu, Begüm w niebezpieczeństwie! 
  2. Seher nie wpuści Yamana do domu, a ten spędzi noc w samochodzie 
  3. Zobacz w galerii zdjęcia i streszczenie 90. odcinka "Emanet" 
  4. "Dziedzictwo": o czym jest serial?

"Emanet": Kiraz nadal w szpitalu, Begüm w niebezpieczeństwie! 

W 90. odcinku tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") widzowie zobaczą ciąg dalszy obsesyjnej pogoni Erdala ze Kiraz. Porwana i postrzelona przez niego dziewczyna w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Tam jej stan dramatycznie się pogorszył, ale lekarzom udało się wygrać walkę o jej życie

Ali zaangażował wielu policjantów do ochrony dziewczyny, ale Erdal tak łatwo nie odpuścił! Złoczyńcy uda się dostać na teren szpitala, a Kiraz znowu znajdzie się w niebezpieczeństwie! 

Tym razem jednak to Begüm znajdzie się w rękach przestępcy. Prawniczka będzie próbowała interweniować, a Erdal weźmie ją na zakładniczkę i mimo starań Alego uda mu się zbiec! 

Czytaj także: Melih Özkaya czyli przystojny Ali z "Dziedzictwa". Zobacz jego prywatne zdjęcia

Seher nie wpuści Yamana do domu, a ten spędzi noc w samochodzie 

Tymczasem Seher, Yaman i mały Yusuf są w wynajętym mieszkaniu, w którym doszło do kontroli opieki społecznej. Na wypadek kolejnej wizyty urzędniczki, zdecydują, że nadal muszą tam zostać. Seher jednak nie wpuści Yamana do domu. Mężczyzna nie wróci do rezydencji i będzie pilnował podopiecznych, nocując w samochodzie.

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan- gwiazda tureckiego hitu "Dziedzictwo"

Zobacz w galerii zdjęcia i streszczenie 90. odcinka "Emanet" 

"Dziedzictwo": o czym jest serial?

Telenowela zadebiutowała na antenie TVP1 wiosną 2023 roku i szybko skradła serca widzów. "Emanet" to historia bogatego biznesmena Yamana oraz pochodzącej z biednej rodziny Seher.

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze