Tureckie seriale

Dziedzictwo. Yaman pozbawi Seher wolności! Co wydarzy się w 76. odcinku telenoweli Emanet? [STRESZCZENIE]

Po tym, jak Yaman nie zdecydował się na ucieczkę za granicę z małym Yusufem, spadnie na niego kolejny cios. Bogaty biznesmen dowie się, że to Seher będzie prawną opiekunką chłopca i wpadnie w szał. Yaman pozbawi Seher wolności! Co wydarzy się w 76. odcinku telenoweli "Dziedzictwo"?

Spis treści

  1. Yaman uwięzi Seher! Co wydarzy się w 76. odcinku "Emanet"?
  2. Czy Seher zdoła się uratować? Te kadry wszystko zdradzą! 
  3. O czym jest turecki hit "Emanet"? 

Yaman uwięzi Seher! Co wydarzy się w 76. odcinku "Emanet"?

Ostatnie wydarzenia w telenoweli "Dziedzictwo" były emocjonalną huśtawką nie tylko dla małego Yusufa, ale także dla Yamana i Seher. Biznesmen i ciotka chłopca obrali sobie za cel, by Yusuf nie trafił do domu dziecka. Za nimi ucieczka, ukrywanie się w lesie i nieczyste zachowanie Yamana, który wraz z chłopcem chciał uciec za granicę. Dopiero w ostatniej chwili zdecydował, że ostatecznie nie opuści kraju. Kırımlı, przez Seher, trafił do więzienia, jednak został z niego wypuszczony, gdy kobieta wycofała swoją skargę. 

To jednak nie koniec problemów! To Seher otrzymała prawo do opieki nad Yusufem, z czym Yaman nie będzie potrafił się pogodzić. Kiedy tylko dowie się, że ciotka musi zabrać chłopca z rezydencji, nie będzie potrafił zapanować nad emocjami! Zamknie Seher w pokoju, by ta nie mogła odebrać Yusufa! 

Czytaj także: Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego. Jaki jest prywatnie aktor, który wciela się w jego rolę?

Czy Seher zdoła się uratować? Te kadry wszystko zdradzą! 

Czy Seher będzie mogła w spokoju opuścić rezydencję i zacząć nowe życie wraz z siostrzeńcem? Co jeszcze się wydarzy w odcinku tureckiego hitu "Dziedzictwo"? 

Zobacz w galerii kadry z odcinka i przeczytaj dokładne streszczenie 76. odcinka "Emanet", który zostanie wyemitowany w piątek, 21. lipca, o godz. 16.05 w TVP1. 

O czym jest turecki hit "Emanet"? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze