Tureckie seriale

"Dziedzictwo". Sąd zdecyduje, kto dostanie opiekę nad Yusufem. Co jeszcze się wydarzy w "Emanet"? Streszczenia odcinków 72-76

"Dziedzictwo": co się wydarzy w serialu od 17 do 21 lipca? Trudne chwile czekają przede wszystkim Yamana. Biznesmen nie zdecyduje się na ucieczkę z Yusufem za granicę, po czym trafi do więzienia! Straci możliwość sprawowania opieki nad chłopcem! Co się wydarzy w odcinkach 72-76?

Spis treści

  1. "Dziedzictwo": co wydarzy się w serialu od 17 do 21 lipca?
  2. "Emanet". Sąd zdecyduje, kto będzie sprawował opiekę nad Yusufem 
  3. Sprawdź w galerii szczegółowe streszczenie nadchodzących odcinków "Dziedzictwa"
  4. "Dziedzictwo": o czym jest serial? 

"Dziedzictwo": co wydarzy się w serialu od 17 do 21 lipca?

Przed widzami tureckiej telenoweli "Emanet" kolejne wielkie emocje. Czy Yaman ucieknie z małym Yusufem za granicę? Czy zdecyduje się także zabrać Seher? Czy chłopiec w końcu będzie miał szczęśliwy dom? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w odcinkach 72-76, które zostaną wyemitowane w dniach 17-21 lipca. 

Czytaj także: To ona gra Ikbal w "Dziedzictwie". Na co dzień jest gwiazdą tureckiej telewizji

"Emanet". Sąd zdecyduje, kto będzie sprawował opiekę nad Yusufem 

Po ucieczce z domu Hatice, Yaman będzie musiał podjąć ostateczną decyzję. Pewnej nocy zniknie wraz z chłopcem, a Seher będzie przerażona i powiadomi policję, że Yaman porwał swojego bratanka! Tymczasem biznesmen pojedzie wraz z Yusufem do portu, gdzie będą czekali na statek, którym uciekną za granicę. 

Yaman nie zdecyduje się jednak na wyjazd. W ostatniej chwili postanowi, że zostaną w kraju i legalnie zawalczy o prawo do opieki nad Yusufem. Zostanie aresztowany, a chłopiec znów znajdzie się w domu dziecka. Kiedy Seher otrzyma prawo do opieki nad nim, Yamn wpadnie w szał. Będzie robił wszystko, by kobieta wraz z siostrzeńcem nie opuszczali rezydencji. 

Sprawdź w galerii szczegółowe streszczenie nadchodzących odcinków "Dziedzictwa"

Poza wydarzeniami związanymi z Seher, Yamanem i Yusufem, widzów czekają także te, które dotyczą Kiraz i jej przyszłego małżeństwa. Czy Ali pozwoli na to, by dziewczyna, do której zaczyna coś czuć, poślubiła innego mężczyznę? W galerii publikujemy dokładne streszczenia odcinków 72-76. 

Czytaj także: Serialowy Yaman to prawdziwy przystojniak! Taki jest prywatnie

"Dziedzictwo": o czym jest serial? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Najnowsze