Tureckie seriale

"Dziedzictwo". Śmierć i odebranie małego Yusufa. To wydarzy się w "Emanet" od 26 do 30 czerwca. Streszczenia odcinków 57, 58, 59, 60, 61

Co wydarzy się w telenoweli "Dziedzictwo" jeszcze w czerwcu? Seher i Yamana czekają trudne chwile. Intrygantka Ikbal będzie robiła wszystko, by mały Yusuf jeszcze bardziej zaczął tęsknić za matką. W końcu dopnie swego i doprowadzi, by zabrano chłopca z rezydencji! Co zrobią Yaman i Seher? Przeczytaj w naszej galerii.

Spis treści

  1. Co wydarzy się w telenoweli "Emanet" pod koniec czerwca? 
  2. Sprawdź w galerii szczegółowe streszczenia odcinków 57, 58, 59, 60, 61 telenoweli "Dziedzictwo" 
  3. "Dziedzictwo" - o czym jest serial? 

Co wydarzy się w telenoweli "Emanet" pod koniec czerwca? 

Seher powoli dochodzi do siebie po tym, jak zasłabła i zwichnęła nogę. Mały Yusuf będzie bardzo przeżywa stan cioci, bo leżąca w łóżku kobieta przywoła mu wspomnienia matki. Yaman także będzie martwił się o zdrowie Seher, jednak nie da po sobie tego poznać. 

Tymczasem Ikbal nadal będzie robiła wszystko, by zniszczyć równowagę psychiczną Yusufa. Okrutna kobieta po raz kolejny posunie się do czynu, który przerazi chłopca. Ostatecznie doprowadzi do najgorszego. Yusuf zostanie zabrany z rezydencji! 

Pod koniec czerwca fani telenoweli będą także świadkami starań Begüm o odzyskanie Aliego. Niestety, będą one bezskuteczne. Zajście, do którego dojdzie w drodze do apteki na dobre odsunie Aliego od byłej narzeczonej. Kiedy Begüm pójdzie do domu Osmana, dojdzie do wypadku, który będzie miał tragiczny finał... 

Sprawdź w galerii szczegółowe streszczenia odcinków 57, 58, 59, 60, 61 telenoweli "Dziedzictwo" 

"Dziedzictwo" - o czym jest serial? 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze