Dom z papieru: Korea, premiera. Kiedy oglądać na Netflix? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Netflix Dom z papieru: Korea, premiera. Kiedy oglądać na Netflix? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Dom z papieru: Korea, premiera. Kiedy oglądać na Netflix? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

"Dom z papieru: Korea" to koreańska wersja wielkiego hitu Netflixa. Kiedy oglądać 1 sezon historii o złodziejskiej ekipie Profesora (Yoo Ji-tae/Alvaro Morte)? Fani "Domu z papieru" długo czekali na inną wersję historii, która podbiła cały świat. Mamy dobrą wiadomość na temat premiery koreańskiego serialu! Kiedy można oglądać "Dom z papieru: Korea" na Netflix? Zobacz koniecznie ZWIASTUN i GALERIĘ ZDJĘĆ z 1 sezonu!

"Dom z papieru: Korea". Kiedy premiera na Netflix?

Od kiedy można oglądać "Dom z papieru: Korea" na Netflix? Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów złodziejskiej ekipy Profesora. 1 sezon koreańskiej wersji wielkiego hitu Netflixa szykuje ogromne zmiany i można to już zobaczyć! Od kiedy dokładnie można zobaczyć nowe odcinki "Domu z papieru: Korea"?

Skromny hiszpański "Dom z papieru: Korea", z początku serial telewizyjny na Netflix zawojował cały świat. Nic dziwnego, że koreańscy producenci postanowi powtórzyć sukces u siebie. Czy można już oglądać nowe odcinki na Netflix? 

Zobacz też: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra

Dla fanów "Domu z papieru" mamy dobrą wiadomość! Już od 24 czerwca 2022 historię Profesora, Tokyo i ich kompanów w wersji koreańskiej można w całości oglądać na Netflix. 

Czy "Dom z papieru: Korea" powtórzy sukces swojego wielkiego poprzednika? Więcej na ten temat będzie wiadomo już po najbliższym weekendzie. Polecamy też najnowszy ZWIASTUN hitu Netflixa!

Nie przegap: QUIZ. Seriale PRL. "Deszcze niespokojne". Kochaliście Czterech pancernych i psa? To odpowiecie na wszystkie pytania nie wstając z łóżka!

Najnowsze