Dewajtis

Dewajtis, odcinek 3: Pierwsze spotkanie Marka i Ireny. Czertwan nareszcie szczęśliwy- ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 3 odcinku "Dewajtis" Marek (Karol Dziuba) będzie załamany. Jego podła macocha Olga (Małgorzata Pieczyńska) będzie panoszyła się w jego rodzinnym majątku, a on nic nie będzie mógł na to poradzić. Młody Czertwan będzie zajęty wypełnianiem woli ojca Pawła (Mirosław Baka) w pałacu Orwidów. Ale w Wigilię ciotka Aneta (Maria Pakulnis) przepowie mu przyszłość, która spełni się już w finale 3 odcinka "Dewajtis"! Czy Irena odmieni życie Marka w pasmo wielkiego szczęścia i dobrobytu? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i w ZWIASTUNIE!

"Dewajtis", odcinek 3 - niedziela, 1.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 3 odcinku "Dewajtis" Marka dopadną ponure wspomnienia. Okaże się, że młody Czertwan dźwiga na sumieniu wielką winę sprzed 15 lat. Wprawdzie jego przyjaciółka Julka (Elżbieta Trzaskoś), z którą połączyło go to straszne zdarzenie, niczego mu nie zarzuca, ale brzemię Markowi ciąży. W rodzinnym majątku też źle się bęzie działo bez niego. Ale znajdzie się w tym wszystkim nadzieja, która wypełni się już w finale odcinka!

Marek w 3 odcinku "Dewajtis" ściągnie do pałacu Orwidów, bo okaże się, że Olga traktuje ją gorzej, niż służącą. Tam zastanie ich Wigilia, którą spędzą w trójkę z Rymkiem Ragisem (Tomasz Sapryk). Podczas wieczerzy Marek będzie bardzo smutny i straci wszelką nadzieję na szczęśliwą przyszłość. I wtedy ciotka Aneta przepowie mu przyszłość. 

- Orwidowie przyjadą, doczekasz się - Aneta mocno przytuli Marka w 3 odcinku "Dewajtis" . 

- A kto tak cioci powiedział? Ja już nie mam nadziei...

- We śnie ich widziałam... Zobaczysz, rok nie przeminie, a oni wyzwolą cię...

I nie trzeba będzie długo czekać w 3 odcinku "Dewajtis", aż wróżba się spełni. Marek otrzyma telegram, w którym zapowie swój przyjazd prawowita spadkobierczyni majątki, Irena Orwid! Szczęśliwy Marek dostanie nowy zastrzyk energii i powita piękną damę należycie. Jak będzie wyglądało ich pierwsze spotkanie? 

- Pan Czertwan, jak mniemam? Irena Orwid - piękna dziewczyna wyciągnie dłoń. 

Markowi zabraknie słów na widok piękności w 3 odcinku "Dewajtis". Na jego twarzy pojawi się za to dawno niewidziany uśmiech! Jak dalej potoczy się ich historia? Dowiemy się śledząc wątek w niedzielne wieczory w TVP1. 

Nie przegap: Dewajtis. Taki naprawdę był Marek Czertwan. Zdradzamy szczegóły, których nie zobaczysz w serialu!

Dewajtis, odcinek 3: Trauma Marka i tajemnicza wróżba. Czy odwróci się los Czertwana? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN
Listen on Spreaker.
Najnowsze