Dewajtis

Dewajtis, odcinek 3: Bolesna tajemnica Marka wyjdzie na jaw. Ale wigilijna wróżba da mu nadzieję – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 3 odcinku "Dewajtis" Marek (Karol Dziuba) wyjawi wielką tajemnicę rodzinną! Okazuje się, że młody Czertwan dźwiga na sobie wielką traumę sprzed kilkunastu lat. Na domiar złego w 2 odcinku "Dewajtis" Marek zostanie na zawsze rozdzielony z Martą (Ada Szczepaniak), więc będzie miał dodatkowo złamane serce. W rodzinnym domu Czrtwanów rozpanoszy się macocha Marka, Olga (Małgorzata Pieczyńska) i zacznie poniżać członków jego rodziny. Kiedy Marek straci już ostatnią nadzieję, jego ciotka Aneta (Maria Pakulnis) w Wigilię ujawni mu tajemniczą wróżbę...

"Dewajtis", odcinek 3 - niedziela, 1.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 3 odcinku "Dewajtis" Marek będzie bardzo cierpiał po rozstaniu z Martą. Na drodze do ich szczęścia stanie opiekun dziewczyny, Piotr Wojnat (Wojciech Skibiński). Młody Czertwan uzna więc, że nie ma tu czego szukać i wróci do Poświcia. Tam zajmie się zarządzaniem majątkiem przyjaciela ojca i postara się zapomnieć o kłopotach. Ale Julka przyśle mu list, który obudzi bolesne wspomnienia...

Marek w 3 odcinku "Dewajtis" przypomni sobie traumatyczne wydarzenie sprzed piętnastu lat. To ciężkie doświadczenie zaważyło na całym jego życiu! Ale uczciwy chłopak nadal będzie wypełniał wolę ojca zarządzał pałacem Orwidów. Czertwan zadba też o interesy własnej rodziny. 

Tymczasem w Skomontach w 3 odcinku "Dewajtis" Olga Czertwanowa będzie dumnie rządzała dworem i poniżała Anetę. Młody Czrtwan będzie musiał zareagować na tekie wieści, Marek zabierze więc ciotkę do swojej chaty w Saudwiłach, gdzie zastanie ich Wigilia.

Podczas wigilijnej wieczerzy w 3 odcinku "Dewajtis" Aneta ujawni przygnębionemu Czertwanowi przepowiednię. Załamany Marek nie da już wiary, że kiedykolwiek wróci do rodziny i ukochanej Marty. 

- Orwidowie przyjadą, doczekasz się - Aneta przytuli Marka. 

- A kto tak cioci powiedział? Ja już nie mam nadziei...

- We śnie ich widziałam... Zobaczysz, rok nie przeminie, a oni wyzwolą cię...

Czy wróżba ciotki się spełni? Czy Marek odnajdzie jeszcze miłość i pozbędzie się bolesnego bagażu?

Nie przegap: Dewajtis. Wyniki oglądalności nowego serialu TVP nie pozostawią wątpliwości! To było do przewidzenia

Dewajtis, odcinek 3: Trauma Marka i tajemnicza wróżba. Czy odwróci się los Czertwana? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN
Najnowsze