Cena wolności. To nowa Zniewolona! Czym rosyjski serial w TVP1 różni się od Zniewolonej? ZWIASTUN

2020-06-08 20:52 jkk
 Cena wolności. Czym nowy serial różni się od Zniewolonej? Mroczna tajemnica Poliny powali wszystkich! - ZWIASTUN
Autor: 1tv.ru

Czym nowy serial "Cena wolności" różni się od "Zniewolonej"? Rosyjska produkcja, która jest prawie kopią hitu "Zniewolona" ma jednak pewną przewagę... Mroczna tajemnica głównej bohaterki Poliny (Tatjana Babienkowa) powali wszystkich fanów! W serialu "Cena wolności" jest również bohater, którego próżno szukać w "Zniewolonej" - oszust i łajdak notariusz Borys (Ivan Dobronrawow), który skandalicznym fałszerstwem sprowadzi Polinę na samo dno! Co jeszcze różni "Cenę wolności" od "Zniewolonej"?

"Cena wolności" nowy serial w TVP1 od poniedziałku, 8.06.2020, o godz. 20.35

Polina w serialu "Cena wolności" to prawie Katia ze "Zniewolonej". Niewolnica przejdzie przez piekło, aby znaleźć swoją drogę do szczęścia, a przeszkadzał jej w tym będzie obsesyjny właściciel - czyli rosyjski "Grigorij" - Andriej (Władysław Abaszin). Polina znajdzie też wielką miłość...

Pierwszą różnicę między "Ceną wolności" a "Zniewoloną" zobaczymy już na początku serialu. Polina to prawie księżniczka - wychowanka księcia Aleksieja (Władysław Wietrow) - która będzie tańczyć na balu, zorganizowanym przez ojczyma właśnie dla niej. Piękny książę Nikita (Maksim Oniszenko) oświadczy jej się i w zasadzie w tym momencie serial mógłby stać się opowieścią o - szczęśliwym lub nie - małżeństwie pięknej i bogatej księżniczki.

Zobacz też: Cena wolności. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowej Zniewolonej? - ZWIASTUN

Ale "Cena wolności" nie byłaby nową "Zniewoloną", gdyby sprawy przybrały tak szczęśliwy obrót. Dlatego na balu pojawi się czarna owca rodziny Siergiej (Oleg Mazurow), a dobroczyńca i ojczym Poliny umrze. A wraz z sobą zabierze mroczną tajemnicę Poliny, o której dziewczyna nie będzie miała pojęcia, z źli ludzie zrobią wszystko, żeby tak zostało! Jaka to tajemnica?  

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Umierający książę Aleksiej wyzna tajemnicę Poliny tylko podczas ostatniej spowiedzi ojcu Michałowi (Iwan Sziwanow), a ten zgodnie z zasadami zachowa ją dla siebie. Jednak Aleksiej umierając podejmie decyzję, że Polina ma odziedziczyć po nim wszystko i zostać księżną na dworze! Ale tak się nie stanie - dlaczego?

To druga poważna różnica między "Ceną wolności" a "Zniewoloną" - notariusz Borys. Parszywa postać serialu, który nie ma odpowiednika w ukraińskim hicie, sfałszuje testament księcia, a w miejsce Poliny wpisze swoją kochankę Tatjanę (Ksenia Razina) - odpowiednik Lidii w "Zniewolonej". Tym samym piękna i niewinna Polina znajdzie się na bruku jako niewolnica bardzo złego Andrieja...

Czy kiedykolwiek Polina odkryje, że tak naprawdę jest rodzoną córką Aleksieja i prawdziwą księżniczką? Zapewne pomoże jej w tym ukochany Dymitrij, ale łatwo nie będzie, bo jest młodszym bratem Andrieja, wobec którego próbuje być lojalny. 

Dosłowne tłumaczeniu rosyjskiego tytułu "Wolnaja gramota" to "Wyzwolenie", a "gramota" to dokument, certyfikat, testament. Tak więc droga Poliny do wolności wiedzie przez odtajnienie prawdziwego testamentu księcia Aleksieja, a nie jest dziełem zrządzenia losu, jak było w przypadku Katii, w "Zniewolonej".

Czy upokarzana Polina znajdzie sprawiedliwość i wróci na dwór księcia Aleksieja? Będziemy mogli dowiedzieć się śledząc losy bohaterów serial "Cena wolności" od 8 czerwca w TVP1

Super Raport 3 VI (goście: Kosiniak-Kamysz, Kwaśniewski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze