BrzydUla. Aleks ze zmasakrowaną twarzą. Mariusz Zaniewski pokazał przerażające zdjęcie po torturach!

i

Autor: Instagram BrzydUla. Aleks ze zmasakrowaną twarzą. Mariusz Zaniewski pokazał przerażające zdjęcie po torturach!

BrzydUla. Aleks ze zmasakrowaną twarzą. Mariusz Zaniewski pokazał przerażające zdjęcie po torturach!

2021-07-20 14:00

Mariusz Zaniewski, znany jako Aleks Febo w "BrzydUla" opublikował mrożące krew w żyłach zdjęcie, na którym widać jakby został brutalnie pobity, a jego twarz zmasakrowana. Nie tylko pokazał liczne rany a twarzy, ale także wspomniał, że to efekt jego pracy na planie zdjęciowym. Zaniewski ujawnił także, że jego bohatera dopadnie przeznaczenie! Będzie bardzo cierpiał na ekranie. Stanie się ofiarą tortur bezwzględnych ludzi, który zrobią z niego swoją ofiarę. Chodzi o Aleksa w kontynuacji "BrzydUla" 2 i dalsze losy Febo, który nawiąże niebezpieczne kontakty z mafią we Włoszech? Już raz omal nie zginął kiedy chciał go zabić Franek Kapota (Piotr Borowski), podający się za Włocha Francesco...

Co się stanie Aleksowi w nowych odcinkach "BrzydUla" 2?

Czyżby w kontynuacji "BrzydUla" 2 doszło do jakieś krwawej jatki i scen rodem z horroru? Do internetu przez Instagram trafiło drastyczne zdjęcie serialowego Aleksa Febo, którym widać pobitego, zmasakrowanego Mariusza Zaniewskiego. Aktor z "BrzydUla" ma liczne rany na twarzy, co bardzo zaniepokoiło jego fanów. Wszyscy chcą wiedzieć co przeskrobie Aleks w nowych odcinkach "BrzydUla", ale podejrzany wydaje się wielu internautom młody wygląd Zaniewskiego, który zupełnie nie przypomina swojego serialowego bohatera. Pojawiły się nawet sugestie, że to Marek Dobrzański (Filip Bobek) tak się wkurzy na Aleksa, że urządzi go w ten makabryczny sposób.

"Tak, pozwalam mu czasem się trochę na mnie rozładować. Śpi po tym jak dziecko" - napisał w żartach Zaniewski na Instagramie. Ale jednocześnie aktor z "BrzydUla" dodał, że mocno dostaje w kość na planie. "Ostatnio postacie grane przeze mnie dostają straszne manto. Bite, torturowane, dźgane nożami, strzelane do :) i tym razem nie oszukałem przeznaczenia" - dodał ekranowy Aleks Febo.

Fani "BrzydUla" są niemal pewni, że tortury na Aleksie to zemsta za próbę zabójstwa Marka. Przecież kilka miesięcy temu Febo chciał zabić największego wroga, uderzając go w głowę drewnianym grzybkiem. Po tym brutalnym ataku nieprzytomny Dobrzański trafił do szpitala i nie było wiadomo czy uderzenie w głowę nie wywoła zmian w jego mózgu.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Tajemnica Uli i Marka z dnia ślubu. To tak wygląda przeszłość Dobrzańskich

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Sprawdź też: BrzydUla 2 sezon. Aleks weźmie się za Bożenkę. Ta miłość spadnie na nich niespodziewanie?! - ZDJĘCIE

A ponieważ Zaniewski na Instagramie nie ujawnia czy to zdjęcie zza kulis "BrzydUla" i o co tak naprawdę chodzi z tym torturami jego bohatera, to można się spodziewać dosłownie wszystkiego. Także tego, że Aleksa w kolejnych odcinkach "BrzydUla" 2 jesienią dopadnie bandyta z Grójca, Franek Kapota, który przez długi czas udawał włoskiego mafioza, Francesco Capone.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze