BrzydUla 2 odc. 114. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 114. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

BrzydUla 2. Ula i Marek stracili syna! Zniknął brat Julki i Kuby, chociaż cały czas o nim mówią

2021-11-02 8:40

Losy bohaterów "BrzydUla 2" stają się coraz dziwniejsze. Pojawianie się kolejnych postaci, z czego niektóre nie wprowadzają za dużo wartościowej akcji do "BrzydUla 2", skutkuje znikaniem innych. I tak np. Paulina Febo (Maja Hirsch) wyjechała do Włoch i ślad po niej zaginął. Sama aktorka nie wie, czy jej postać ma szansę w ogóle wrócić, chociaż ten wątek został nagle urwany. Właśnie tak Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) stracili syna! Mały Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek) nie pojawia się już u boku Julki (Marysia Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski). Co się dzieje?

Kolejne osoby znikają z "BrzydUla 2". Co się dzieje z synem Uli i Marka?

"BrzydUla" była hitem stacji TVN sprzed ponad dziesięciu lat. Dlatego też, zdecydowano się nagrać kontynuację, a na ekranach TVN7 pojawiła się "BrzydUla 2". Trzeba jednak przyznać, że scenariusz serialu zmierza w dość dziwnym kierunku, a widzowie mają dość niewyjaśnionych wątków, urywania pewnych historii i pozbywania się aktorów z niewyjaśnionych powodów. Od jakiegoś czasu na ekranach nie pojawia się najmłodszy syn Uli i Marka, który kiedyś grał na równi z serialowymi Julką i Kubą. Teraz rodzeństwo i Dobrzańscy jedynie wspominają o chłopcu, ale ślad po nim zaginął. Ile można udawać, że maluszek jest obecny w ich życiu, ale w ogóle go nie pokazywać? Nie ma informacji na temat przyczyny zniknięcia Szymona i Wojciecha Gmerek, którzy wcielali się w rolę najmłodszej pociechy Uli i Marka. Nie wiadomo także, czy w o ogóle się jeszcze pojawi. 

Przeczytaj: M jak miłość znika z TVP! To nie żaden przypadek. Wstrzymana emisja w poniedziałek, 15.11.2021

Niestety w "BrzydUla 2" to nie jedyny przypadek, gdzie ktoś znika i nie bardzo wiadomo jaka jest przyczyna i dalsza historia bohatera. Tak jest w przypadku Pauliny Febo, która wyjechała do Włoch, nagle postanowiła tam zostać, cierpi teraz na depresję i przekazuje informacje przez mecenasa Fica (Michał Sitarski). Kiedy Marek w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" ją odwiedził, przywiózł dramatyczne wieści o próbie samobójczej kobiety. Sama Maja Hirsch nie ma pojęcia czy jej postać w ogóle wróci do "BrzydUla 2" i nie zna jej dalszych losów, które zaczynają robić się coraz dziwniejsze i mało przemyślane. 

Przeczytaj: Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

Scenariusz "BrzydUla 2" opiera się na wprowadzaniu coraz to nowych postaci. I tak w krótkim czasie do obsady "BrzydUla 2" dołączyli np. Aleksandar Milićević, czyli Marek 2 czy Agata Turkot jako singielka Natalia. To nie koniec, bo już jakiś czas temu została potwierdzona informacja, że wraca także Piotr (Maciej Brzoska) - lekarz, który walczył z Markiem o Ulę w 1 części "BrzydUla 2". Fani serialu są coraz bardziej zaniepokojeni znikaniem bohaterów i pojawianiem się nowych.

- Ten serial robi się coraz bardziej bez sensu ? - brzmi jeden z licznych komentarzy pod jednym z postów na Instagramie "BrzydUla 2".

- Tego się nie da oglądać. Szkoda, że został zniszczony ulubiony serial wielu Polek i Polaków (...) 

- Brak mi słów na to co się wyrabia w najnowszych odcinkach ?? (...)

- Masakra już tego nie oglądam - kolejne osoby dołączyły się, by wyrazić swoje oburzenie. Słusznie? Na pewno powinno to dać do myślenia scenarzystom. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Najnowsze