BrzydUla 2. Nagła śmierć Pauliny we Włoszech? Maja Hirsch nie wróci już do serialu? - ZDJĘCIA

2021-09-29 15:50
BrzydUla 2. Nagła śmierć Pauliny we Włoszech? Maja Hirsch nie wróci już do serialu? - ZDJĘCIA
Autor: Player BrzydUla 2. Nagła śmierć Pauliny we Włoszech? Maja Hirsch nie wróci już do serialu? - ZDJĘCIA

Dramatyczne wieści z planu "BrzydUla 2"! Paulina Febo (Maja Hirsch) zostanie uśmiercona i nigdy nie wróci z Włoch?! Tę wersję obstawia sama aktorka co do swojej roli w serialu. Paulina w "BrzydUla 2" oficjalnie przebywa za granicą, ale cały czas jej temat powraca i jest aktualny. To właśnie do niej wyjechał Marek (Filip Bobek), zostawiając Ulę. Tym bardziej szokuje decyzja produkcji o niepojawianiu się aktorki fizycznie. Maja Hirsch po raz pierwszy odniosła się do całej sytuacji, a jej słowa nie pozostawiają większych złudzeń... Paulina Febo zginie? Fani wystosowali już pismo.

Paulina Febo nigdy nie wróci do "BrzydUla 2"? Zginie we Włoszech

Paulina to jedna z barwniejszych postaci w "BrzydUla 2", która miała bezpośredni wpływ na losy Uli (Julia Kamińska) i Marka. Jej wątek był wciąż podsycany i rozwijany, a nawet mogło się wydawać, że próbuje wrócić do byłego narzeczonego! Obecnie Paulina przebywa we Włoszech, z których najprawdopodobniej nie wróci... Marek poleciał za nią, by przekonać ją do powrotu i działania na korzyść firmy. Niestety już wkrótce się okaże, że wróci sam... Nawet Maja Hirsch odniosła się do dziwnej sytuacji na planie "BrzydUla 2", z czego płyną koszmarne wnioski.

"Ponieważ otrzymuję mnóstwo pytań na temat tego, czy pojawi się postać Pauliny Febo w dalszych odcinkach serialu BrzydUla odpowiadam... -"  zaczyna dramatycznym wstępem Maja Hirsch, dla której te pytania są niezwykle trudne. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja w szpitalu przyzna się Marcie, że to Łukasz jest ojcem dziecka. Tylko tak zdoła go ocalić

"(...) Ostatnia rozmowa z moim agentem, na temat dalszego mojego udziału odbyła się 2 miesiące temu... Od tamtej pory nikt się do nikogo nie odezwał - czekam więc cierpliwie na decyzję czy postać zostanie uśmiercona, czy rozmowy będą wznowione" - odniosła się do dziwnej sytuacji w "BrzydUla 2" aktorka, która nawet nie ukrywa, że nie ma pojęcia co robi produkcja serialu. Postać Pauliny to nie poboczny wątek, który pojawił się na chwilę. Hirsch gra w serialu od początku jego istnienia i stanowi mocny punkt obsady. Czy scenarzyści naprawdę ją uśmiercą? 

Przeczytaj: Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Niestety to bardzo prawdopodobne, ponieważ w jednym z odcinków "BrzydUla 2" mecenas Fic (Michał Sitarski) potwierdził Markowi, że Paulina nie zamierza wracać z Włoch. Wtedy nikt nie odebrał tego jako "pewnik", ale teraz ta sprawa daje do myślenia. Fani już teraz publikują prośby o nieusuwanie postaci Febo z serialu, a jeśli nawet taka możliwość miałaby być nieunikniona, to żeby produkcja "BrzydUla 2" pozytywnie zakończyła ten wątek. Jaka będzie ostateczna decyzja?Tego niedługo dowie się zarówno aktorka, jak i widzowie serialu. 

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze