BrzydUla 2. Nagła śmierć Pauliny we Włoszech? Maja Hirsch nie wróci już do serialu? - ZDJĘCIA

i

Autor: Player BrzydUla 2. Nagła śmierć Pauliny we Włoszech? Maja Hirsch nie wróci już do serialu? - ZDJĘCIA

BrzydUla 2. Nagła śmierć Pauliny we Włoszech? Maja Hirsch nie wróci już do serialu? - ZDJĘCIA

2021-09-29 15:50

Dramatyczne wieści z planu "BrzydUla 2"! Paulina Febo (Maja Hirsch) zostanie uśmiercona i nigdy nie wróci z Włoch?! Tę wersję obstawia sama aktorka co do swojej roli w serialu. Paulina w "BrzydUla 2" oficjalnie przebywa za granicą, ale cały czas jej temat powraca i jest aktualny. To właśnie do niej wyjechał Marek (Filip Bobek), zostawiając Ulę. Tym bardziej szokuje decyzja produkcji o niepojawianiu się aktorki fizycznie. Maja Hirsch po raz pierwszy odniosła się do całej sytuacji, a jej słowa nie pozostawiają większych złudzeń... Paulina Febo zginie? Fani wystosowali już pismo.

Paulina Febo nigdy nie wróci do "BrzydUla 2"? Zginie we Włoszech

Paulina to jedna z barwniejszych postaci w "BrzydUla 2", która miała bezpośredni wpływ na losy Uli (Julia Kamińska) i Marka. Jej wątek był wciąż podsycany i rozwijany, a nawet mogło się wydawać, że próbuje wrócić do byłego narzeczonego! Obecnie Paulina przebywa we Włoszech, z których najprawdopodobniej nie wróci... Marek poleciał za nią, by przekonać ją do powrotu i działania na korzyść firmy. Niestety już wkrótce się okaże, że wróci sam... Nawet Maja Hirsch odniosła się do dziwnej sytuacji na planie "BrzydUla 2", z czego płyną koszmarne wnioski.

"Ponieważ otrzymuję mnóstwo pytań na temat tego, czy pojawi się postać Pauliny Febo w dalszych odcinkach serialu BrzydUla odpowiadam... -"  zaczyna dramatycznym wstępem Maja Hirsch, dla której te pytania są niezwykle trudne. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1606: Patrycja w szpitalu przyzna się Marcie, że to Łukasz jest ojcem dziecka. Tylko tak zdoła go ocalić

"(...) Ostatnia rozmowa z moim agentem, na temat dalszego mojego udziału odbyła się 2 miesiące temu... Od tamtej pory nikt się do nikogo nie odezwał - czekam więc cierpliwie na decyzję czy postać zostanie uśmiercona, czy rozmowy będą wznowione" - odniosła się do dziwnej sytuacji w "BrzydUla 2" aktorka, która nawet nie ukrywa, że nie ma pojęcia co robi produkcja serialu. Postać Pauliny to nie poboczny wątek, który pojawił się na chwilę. Hirsch gra w serialu od początku jego istnienia i stanowi mocny punkt obsady. Czy scenarzyści naprawdę ją uśmiercą? 

Przeczytaj: Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Niestety to bardzo prawdopodobne, ponieważ w jednym z odcinków "BrzydUla 2" mecenas Fic (Michał Sitarski) potwierdził Markowi, że Paulina nie zamierza wracać z Włoch. Wtedy nikt nie odebrał tego jako "pewnik", ale teraz ta sprawa daje do myślenia. Fani już teraz publikują prośby o nieusuwanie postaci Febo z serialu, a jeśli nawet taka możliwość miałaby być nieunikniona, to żeby produkcja "BrzydUla 2" pozytywnie zakończyła ten wątek. Jaka będzie ostateczna decyzja?Tego niedługo dowie się zarówno aktorka, jak i widzowie serialu. 

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze