BrzydUla 2, odcinek 176: Samobójstwo Pauliny we Włoszech! Marek przekaże Uli tragiczną wiadomość

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 176: Samobójstwo Pauliny we Włoszech! Marek przekaże Uli tragiczną wiadomość

BrzydUla 2, odcinek 176: Samobójstwo Pauliny we Włoszech! Marek przekaże Uli tragiczną wiadomość

2021-10-04 13:03

Koszmarne wieści w 176 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) będzie miał sporo tajemnic po powrocie z Włoch. Ula (Julia Kamińska) w 176 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie miała pojęcia, że za granicą odbyła się tragedia, której nikt się nie spodziewa. Dobrzański nie będzie skory do zwierzeń, ale w końcu nie będzie miał wyjścia i zostanie zmuszony do powiedzenia co tak naprawdę wydarzyło się podczas wyjazdu. Ula usłyszy od męża tragiczne wieści o Paulinie (Maja Hirsch) i o jej poddaniu się w walce z rzeczywistością i problemami.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 176 - środa, 6.10.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 176 odcinku "BrzydUla 2" Ula zobaczy męża pierwszy raz po rozłące spowodowanej jego wyjazdem do Włoch. Nie będzie to niestety zbyt miłe spotkanie, bo Dobrzański już na początku nakryje żonę z Markiem Dobrowolskim (Aleksandar Milićević), co bardzo mu się nie spodoba. W 176 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie od razu zrelacjonuje szczegóły wizyty u Pauliny. Będzie widać, że coś ukrywa i nie chce się tym dzielić.

- Ona się boi. Naprawdę potrzebowała teraz wsparcia. Ja nie widziałem żeby ona była jakaś taka rozbita. Dlatego zostałem dłużej, chciałem z nią trochę pobyć. A i chodzi na terapię - powie Marek w 176 odcinku "BrzydUla 2". - Ja też chodzę na terapię - wymsknie się Uli. - Ula, nie pomagasz... - skwituje Marek. - Jak skończy terapię to wróci, na razie jest na lekach i nie jest w stanie - doda Dobrzański i udowodni tym, że bardziej martwi się Pauliną niż żoną.

Przeczytaj: Marcin Mroczek znika z M jak miłość? Teraz zagra kogoś zupełnie innego - ZDJĘCIA

Później w 176 odcinku "BrzydUla 2" Marek i Ula będą jechali autem, a Dobrzańska zacznie mieć pretensje do męża, że prawie wcale się do niej nie odzywał. On jednak postrzeże całą sytuację zupełnie inaczej niż ona i nie przejmie się brakiem kontaktu, troski i zainteresowania, których w ogóle nie okazał podczas pobytu we Włoszech. W końcu w 176 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie wytrzyma i przekaże żonie informacje o samobójstwie Pauliny! 

- Dobrze, nie chciałem mówić przy Sebastianie... W ogóle nie chciałem mówić, ale... Paulina miała próbę samobójczą! - wydusi z siebie Dobrzański. - Co? Boże... - Ula nie będzie wiedziała co powiedzieć. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Nowa kochanka Leszka to bezwzględna piękność. Ograbi go z całego majątku i porzuci jak psa

- Wzięła tabletki i zniknęła w łazience i ją znalazłem - powie w 176 odcinku "BrzydUla 2". - Poczekaj, przy tobie wzięła te tabletki? - zapyta zaskoczona Ula. - Tak, czy to ważne? - nie zrozumie Marek. - Tak, bo może wzięła te tabletki po to, żebyś ją ratował - skwituje Ula. - Ula, przepraszam, ale ty chyba nie chcesz z tego żartować... - Marek w 176 odcinku "BrzydUla 2" nie pozna własnej żony. Jakie będą dalsze losy Pauliny? Tego nie wie nawet sama Maja Hirsch, czyli odtwórczyni tej roli. 

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze