M jak miłość, odcinek 1607: Nowa kochanka Leszka to bezwzględna piękność. Ograbi go z całego majątku i porzuci jak psa

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram M jak miłość, odcinek 1607: Nowa kochanka Leszka to bezwzględna piękność. Ograbi go z całego majątku i porzuci jak psa

M jak miłość, odcinek 1607: Nowa kochanka Leszka to bezwzględna piękność. Ograbi go z całego majątku i porzuci jak psa

W 1607 odcinku "M jak miłość" poznamy lepiej nową kochankę Leszka (Sławek Uniatowski). Prześliczna dziewczyna, która przyprawi Joasię prawie o zawał serca, to wyjątkowo bezwzględna kobieta. Wygląda na to, że Krajewski z rozpaczy po stracie Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) wpadł w sidła Luizy (Dominika Kryszczyńska), która jest znacznie gorsza, niż psychopatka Nina (Agnieszka Judycka)! Miss Fitness będzie miała tylko jeden cel - zdobyć majątek Leszka. Kiedy już to osiągnie wyrzuci go ze swojego życia! Nowa szefowa (Beata Zarembianka) Joasi w 1607 odcinku "M jak miłość" zobaczy w kartach Tarota tylko jedną nadzieję, na uratowanie Krajewskiego... Sprawdź co już wiemy i zobacz ZDJĘCIA złej kobiety, która usidliła Leszka!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia prawie straci przytomność, kiedy zobaczy Leszka z nowa kochanką! Wydarzenie będzie miało wielką wagę, bo para znajdzie się na okładce jednej z gazet, którą Joasia będzie przeglądać. Jednak na widok ukochanego z wtuloną w niego piękną blondynką prawie stanie jej serce! Gdyby nie Elwira, nowa szefowa Joasi, z Chodakowską mogłoby być krucho...

Luiza to kobieta, z którą Leszek w "M jak miłość" wyjechał na Teneryfę, zostawiając Joasi tylko nagranie wideo z pożegnaniem. Miał wówczas nadzieję, że u boku tej ślicznotki uda mu się zapomnieć o Joasi. Ale w 1607 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że bajecznie bogaty Krajewski "wpadł z deszczu pod rynnę"! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1606: Bandyta Argasiński wyda wyrok na Łukasza. Tego zlecenia nie da się cofnąć!

Joasia w 1607 odcinku "M jak miłość" zobaczy Leszka z Luizą w gazecie, ale na szczęście nie będzie wtedy sama. Kiedy prawie osunie się na ziemię zemdlona, jej nowa szefowa Elwira, weźmie sprawy w swoje ręce. Najpierw wyprowadzi ją na świeże powietrze, a potem, namówi Chodakowską na wróżbę z kart Tarota. I tam zobaczy całą prawdę o relacji Leszka z nową kochanką, ale i coś jeszcze... 

- Powinnaś iść do jakiegoś lekarza, przebadać się. Przecież ty prawie zemdlałaś... - powie Tarczyńska Joasi, kiedy Chodakowska będzie się bronić, że to tylko stres i zmęczenie, wyjmie karty. 

- Chodź, postawię ci tarota. Karty podpowiedzą, co robić - zaproponuje Elwira. - Chodź, niedowiarku. I nie zamartwiaj się na zapas, szkoda zdrowia. Nie kupisz go za żadne pieniądze... Karty nie kłamią, moja droga. Stawiam tarota od dwudziestu lat...  

- No i wszystko jest jasne. Karty potwierdzają to wyraźnie - nie jesteś chora, tylko ty po prostu umierasz z miłości! - wyczyta z kart Elwira. 

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia zacznie uważniej słuchać wróżby, bo ona w głębi serca wie, jaka jest prawda. A okaże się, że Elwira jeszcze nie raz ją zaskoczy tym, co wyczyta w kartach!

- Widzę wokół ciebie dwóch mężczyzn. Jeden to brunet... Chyba wiem, kto to... Ten autor, który tu był. Michał Ostrowski. Przystojny, z klasą... Ale ty go nie kochasz. A drugi, blondyn, wysoki...Byliście razem, przez chwilę, potem pojawiła się inna kobieta, sprawa z jakimś dzieckiem, kłamstwo... Królowa mieczy, spójrz... On jest teraz w związku z kobietą. Szalenie atrakcyjną... I równie bezwzględną. Ona go nie kocha, a on... - wyjawi Elwira , dokładając kolejną kartę.

Na szczęście Tarot w 1607 odcinku "M jak miłość" pokaże coś jeszcze, co może się okazać ratunkiem, i dla udręczonej Joasi, i dla usidlonego przez złą kobietę Leszka! 

- On wciąż kocha ciebie, moja droga... - powie Joasi Elwira.

Czytaj także: Stulecie Winnych. Wszystkie tajemnice Broni i Antoniego. Niewiele zabrakło, a rodu Winnych mogło nie być! Kiedy początek Winnych zobaczymy w telewizji?

M jak miłość. Leszek po zaręczynach z Joasią będzie grał na dwa fronty z młodszą kochanką - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze