BrzydUla 2, odcinek 81: Ula przyzna się Arturowi do rozstania z Markiem. Dowie się, że choruje - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 81: Ula przyzna się Arturowi do rozstania z Markiem. Dowie się, że choruje - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 81: Ula przyzna się Arturowi do rozstania z Markiem. Dowie się, że choruje - ZWIASTUN

2021-02-08 21:10

W 81 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) ogłoszą rodzinie swoje rozstanie! Co prawda przy dzieciach będą udawali, że nadal są szczęśliwym małżeństwem, ale załamana Ula nie zdoła ukrywać prawdy przed przyjaciółką i żoną swojego ojca, Alą (Dorota Pomykała). To jej pierwszej powie o rozstaniu z Markiem, a niedługo potem w 81 odcinku "BrzydUli" zwierzy się z małżeńskich problemów byłemu kochankowi Arturowi (Karol Pocheć). Lekarz, z którym Ula zdradziła Marka nie uwierzy, że Dobrzańscy nigdy się nie pogodzą. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUlI"!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 81 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek z "BrzydUli" nie pogodzą się, ale w 81 odcinku w obecności dzieci będą nadal udawać, że wszystko jest w porządku, że wciąż stanowią kochającą się rodzinę. Nie będą mieli dość odwagi, by powiedzieć Julce (Maria Włodkowska) i Kubie (Jakub Rutkowski), że ich rozstanie i rozwód to tylko kwestia czasu. Postanowią nadal ich oszukiwać. Tylko przy Ali coraz bardziej przygnębiona całą sytuacją Dobrzańska zdecyduje się wyznać całą prawdę. Reakcja przyjaciółki Uli w 81 odcinku "BrzydUli" będzie niespodziewana. Żona Józefa (Marek Włodarczyk) wybuchnie wściekłością. - Jak to separacja?! Wy powinniście do psychiatry pójść!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 89: Wyjazd Uli i Marka na wakacje uratuje ich małżeństwo. Dostaną dobrą nowinę!

Ale nie tylko jej Ula w 81 odcinku "BrzydUli" zwierzy, że to koniec małżeństwa z Markiem. W tajemnicy przed mężem spotka się z Arturem, z którym zdradziła ukochanego. Zgodzi się na rozmowę z lekarzem, bo Artur wspomni, że chce jej przekazać coś ważnego. Wyniki badań Uli wzbudzą niepokój Artura. Przyjaciel usłyszy od niej osobiście, że nie jest w ciąży, ale poradzi Uli, żeby zatroszczyła się o swoje zdrowie, bo jest chora. - Masz kiepską morfologię. Anemia...Bardzo niski hematokryt.

Nagle w 81 odcinku "BrzydUli" przerwie  im telefon od Marka, który będzie liczył na wsparcie żony w trudnej chwili. W firmie F&D zajdą kolejne drastyczne zmiany z powodu tego, co będzie wyrabiał Aleks Febo (Mariusz Zaniewski). - Jest źle, Aleks krąży jak sęp. Violka znowu nie wiem co robi, a Nadia odchodzi...- Co się stało? - Nie uwierzyłabyś... Możesz przyjechać? - Tak, zaraz będę... - odpowie Ula, ale w 81 odcinku "BrzydUli" słowem nie wspomni, że jest właśnie z Arturem.

BrzydUla 2. Tak naprawdę wygląda dom Uli i Marka. Nie uwierzycie, co się kryje w sypialni na piętrze

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

W 81 odcinku "BrzydUli" Artur będzie pewny, że Ula i Marek się pogodzili i uratują swoje małżeństwo. - Więc jednak udało się wam pogodzić? - zapyta byłą kochankę. - Nie, rozstajemy się z Markiem - Ula nie zdoła dłużej milczeć i okłamywać wszystkich, że jest szczęśliwą żoną.- Spokojnie, jeszcze się wam ułoży...- Nie, to już postanowione, będziemy mieć osobne życie. Ja i on... Nawet jeśli ja zawsze będę chciała być z nim... Umiem być tylko z nim - wyzna lekarzowi, z którym spędziła tylko jedną noc, a która zniszczyła jej życie.

BrzydUla 2 odc. 81. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Szczęsny)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 81. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Szczęsny)
BrzydUla 2 odc. 81. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Szczęsny)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 81. Ula (Julia Kamińska), Artur (Karol Szczęsny)
Najnowsze