BrzydUla 2, odcinek 79: Kochanek Uli przed Markiem pozna wyniki badań krwi. Będzie ojcem dziecka?

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 79: Kochanek Uli przed Markiem pozna wyniki badań krwi. Będzie ojcem dziecka?

BrzydUla 2, odcinek 79: Kochanek Uli przed Markiem pozna wyniki badań krwi. Artur będzie ojcem dziecka?

2021-01-21 20:35

W 79 odcinku serialu "BrzydUla" wyjaśni się czy Ula (Julia Kamińska) jest w ciąży i czy to kochanek Artur (Karol Pocheć) jest ojcem jej dziecka! Wszystkie wątpliwości Uli rozwieją wyniki badań krwi, o których będzie wiedział tylko lekarz dzieci Dobrzańskich! Zanim Ula powie Markowi (Filip Bobek) prawdę o ciąży, spotka się z Arturem, który będzie podejrzewał, że to jego dziecko. Pediatra, z którym Ula zdradziła Marka w 79 odcinku "BrzydUli" dostanie zaskakujące wieści z laboratorium. Jeszcze przed Dobrzańskim dowie się czy ciąża Uli to fałszywy alarm.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 79 - piątek, 5.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ula z "BrzydUli" w 79 odcinku przekona się czy jest w ciąży i czy test ciążowy nie kłamał! W tajemnicy przed Markiem zrobi badania krwi, ale pechowo w przychodni natknie się na Artura. Lekarz dzieci Dobrzańskich nie będzie miał pojęcia, że Ula podejrzewa u siebie ciążę. Ale to jemu pierwszemu przyzna się do tego, że być może spodziewa się kolejnego dziecka. Później nastąpi długie oczekiwanie na wyniki badań krwi.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Stres, przemęczenie, strach o przyszłość z Markiem sprawią, że w 79 odcinku "BrzydUli" Ula zacznie snuć czarne wizje, że to Artur jest ojcem, że z nim zaszła w ciążę. W oczekiwaniu na wyniki badań Ula wpadnie w panikę. Tylko ze względu na rodzinę postara się jednak myśleć pozytywnie. Tymczasem starsze dzieci Dobrzańskich, Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) zareagują bardzo entuzjastycznie na wiadomość o kolejnym bracie lub siostrze. W 79 odcinku "BrzydUli" nadal nie będą wiedziały, że mama zdradziła tatę z ich lekarzem, a ich rodzina może się rozpaść!

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Coraz bardziej zdenerwowana Ula w 79 odcinku "BrzydUli"ostudzi ich emocje, a po wyjściu rodziny zadzwoni do kliniki, żeby dowiedzieć się, czy przyszły już jej wyniki. Artur również z niecierpliwością będzie czekał na wieści z laboratorium. Te w końcu się pojawią! Kochanek Uli będzie podejrzewał nie tylko ciążę, ale i chorobę Dobrzańskiej. Kiedy Ula odbierze telefon wszystko stanie się jasne. W 79 odcinku "BrzydUli" pojedzie do firmy, żeby natychmiast porozmawiać z Markiem i wyznać mu całą prawdę. Jednak to Artur pierwszy pozna wyniki badań krwi Uli...

BrzydUla 2 sezon odc. 79. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 79. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 80. Ula (Julia Kamińska), Nadia (Magdalena Koleśnik), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze