BrzydUla 2, odcinek 71: Ula przyzna się co zrobiła Markowi. Nawet przyjaciółki nie wybaczą jej zdrady! ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 71: Ula przyzna się co zrobiła Markowi. Nawet przyjaciółki nie wybaczą jej zdrady! ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 71: Ula przyzna się co zrobiła Markowi. Nawet przyjaciółki nie wybaczą jej zdrady! ZDJĘCIA

2021-01-21 20:01

W 71 odcinku serialu "BrzydUla" Ula (Julia Kamińska) przerwie milczenie i ujawni zdradę, która zniszczyła jej małżeństwo z Markiem (Filip Bobek). Kryzys między Dobrzańskimi wywoła lawinę plotek w firmie F&D. Przyjaciółki Uli, Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska) będą się o nią coraz bardziej martwić. Zwłaszcza, że Marek w 71 odcinku "BrzydUli" znów nie będzie chciał rozmawiać z żoną. W przypływie szczerości Ula wyzna wszystkim co zrobiła mężowi. Wszyscy będą w szoku słysząc o zdradzie Uli.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 71 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Wszyscy w 71 odcinku "BrzydUli" będą żyli rozstaniem Uli i Marka! Dla pracowników firmy F&D będzie oczywiste, że skoro Dobrzańscy wciąż się kłócą, albo w ogóle ze sobą nie rozmawiają, to kryzys w ich związku nieuchronnie zbliża ich do rozwodu. A do tego Marek wykrzyczy Uli prosto w twarz, że widział ją z kochankiem. Bolesne słowa, które od niego usłyszy sprawią, że tym razem to Ula odejdzie. Przekonana, że ukochany nigdy nie wybaczy jej zdrady! W 71 odcinku "BrzydUli" wróci do firmy już sama.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Przyjazd Uli bez Marka w 71 odcinku "BrzydUli" wywoła masę plotek. Pracownicy F&D zaczną snuć domysły na temat kryzysu w małżeństwie Dobrzańskich. Reakcja Uli na jedną z takich korytarzowych rozmów będzie zaskakująca. Nie zdoła dłużej ukrywać, że zdradziła Marka, który nie odszedł od niej tylko ze względu na dzieci i dramatyczną sytuację bankrutującej firmy.

Przyjaciółki Uli, Iza i Ela, w 71 odcinku "BrzydUli" będą w szoku, kiedy ta wyzna im, co zrobiła. Z trudem uwierzą, że Ula przespała się z Arturem (Karol Pocheć), lekarzem swoich dzieci, bo była przekonana o romansie Marka z Nadią (Magdalena Koleśnik). Zarówno Iza jak i Ela wybuchną płaczem. Były świadkami tego jak rodziła się miłość Uli i Marka, więc nie zniosą świadomości, że Dobrzańscy mogą się rozstać. - To nie może być koniec... - powie ze łzami w oczach Iza. - Ale to jakby jeszcze nie jest koniec. Jeszcze razem mieszkamy. Pracujemy... - wyjaśni Ula, ale też w 71 odcinku "BrzydUli" pogrąży się w rozpaczy.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

Tymczasem w 71 odcinku "BrzydUli" Violetta (Małgorzata Socha) odnajdzie Marka w barze. Po gwałtownej awanturze i oskarżeniach jakie jej rzucił prosto w twarz, Kubasińska zaproponuje mu połączenie sił w walce z panem Hu (Nam Bui Ngoc). Nadal będzie miała cenną rzecz, której szuka Hu - saszetkę męża! Dobrzański będzie miał jednak pewne wątpliwości. Aż do chwili kiedy Violetta oda mu saszetkę.

BrzydUla 2 odc. 71. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 71. Ula (Julia Kamińska)
Najnowsze