BrzydUla 2, odcinek 64: Marek upije się z gejem Sławo! Wyznanie miłości projektanta poruszy go tak bardzo, że wybaczy Uli?

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 64: Marek upije się z gejem Sławo! Wyznanie miłości projektanta poruszy go tak bardzo, że wybaczy Uli?

BrzydUla 2, odcinek 64: Marek upije się z gejem Sławo! Wyznanie miłości projektanta poruszy go tak bardzo, że wybaczy Uli?

2021-01-06 11:14

W 64 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Marek (Filip Bobek) dzięki gejowi Sławo (Piotr Rogucki) uświadomi sobie, że straci Ulę (Julia Kamińska) na zawsze, jeśli wreszcie szczerze z nią nie porozmawia. Wciąż będzie przeżywał zdradę Uli, ale mimo to umówi się z projektantem na drinka. Bo z kolei Sławomira przytłoczy rozstanie z Mirem (Rafał Mohr). Zapijając smutki alkoholem Marek w 64 odcinku "BrzydUli" usłyszy wyznanie Sławo o prawdziwej miłości. To ekscentryczny projektant otworzy Dobrzańskiemu oczy. Dzięki niemu Marek wybaczy Uli, że go zdradziła?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 64 - piątek, 15.01.2021, o godz. 20.00 w TVN

Kryzys u Uli i Marka w serialu "BrzydUla" pogłębi się jeszcze bardziej i przestanie być tajemnicą. Kiedy zatrzyma się u nich Sławo, który będzie cierpiał po rozstaniu z Mirem, od razu zauważy, że między Dobrzańskimi jest bardzo źle. Smutek projektanta będzie tak wielki, że w 64 odcinku "BrzydUli" Marek da się wyciągnąć do baru, żeby zapić smutki w alkoholu. Jednak zdradzony mąż Uli nie będzie chciał mówić o tym, co się dzieje w jego związku.

- Nie chce tego roztrząsać. Powinienem się teraz skupić na firmie. Jest źle! Finansowo to po prostu leżymy...

Po kilku kieliszkach Sławo w 64 odcinku "BrzydUli" zupełnie się rozklei. Choć będzie zapewniał Marka, że jest tutaj dla niego, by pomóc mu uporać się z problemami, sam załamie się do tego stopnia, że wybuchnie płaczem. - Dlaczego ja go musiałam stracić?! Przecież on był światłością mojego życia! Jak ja go tak mogłem stracić?! Marek, przecież ty rozumiesz, że taka miłość zdarza się tylko jeden raz w życiu! Tobie się zdarzyła i mnie się zdarzyła i teraz obaj ją tracimy!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Marek odejdzie od Uli? Po tym co od niego usłyszy nie będzie już nadziei!

Marek w 64 odcinku "BrzydUli" będzie tak zaskoczony zachowaniem Sławo, że nie zdoła nic zrobić, by powstrzymać jego rozpacz. Wywody projektanta o prawdziwej miłości poruszą Dobrzańskiego i skłonią do refleksji. Bo zda sobie sprawę, że straci Ulę jeśli nie zdobędzie się na wybaczenie. Ale czy będzie w stanie zapomnieć żonie romans z lekarzem Arturem (Karol Pocheć)? Mimo własnych problemów w 64 odcinku "BrzydUli" Marek zapewni Sławo, że on i Mirom na pewno sobie wszystko jakoś poukładają i wreszcie się pogodzą.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 63: Ula drastycznie schudnie! Wypięknieje i zawrze pakt z Nadią, żeby ratować Marka - ZDJĘCIA

Kompletnie pijany Sławo w 64 odcinku "BrzydUli" zwróci Markowi uwagę, że on i Ula mają jeszcze szansę uratować swoją miłość, bo łączą ich dzieci i wspólny dom. - Mieszkacie razem, jeszcze się w tym korytarzu mijacie. Wzrokiem choć niechętnym gdzieś się zahaczycie. Dla was jest nadzieja... Obiecaj mi, że z nią porozmawiasz... Niech chociaż wam się uda. Mnie zostały już tylko wspomnienia - wyzna zapłakany projektant. Co na to Dobrzański? W 64 odcinku "BrzydUli" odpowie tylko, że nie wie co jeszcze zrobi z Ulą.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze