BrzydUla 2, odcinek 62: Napad na Ulę. Nie znajdzie Violetty, bo ochroniarze pana Hu dopadną ją w lesie - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 62: Napad na Ulę. Nie znajdzie Violetty, bo ochroniarze pana Hu dopadną ją w lesie - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 62: Napad na Ulę. Nie znajdzie Violetty, bo ochroniarze pana Hu dopadną ją w lesie - ZWIASTUN

2021-01-12 13:22

W 62 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) pojedzie do domu Violetty (Małgorzata Socha) w Pomiechówku w nadziei, że tam znajdzie Kubasińską. Odnalezienie Violi to będzie dla Dobrzańskiej priorytet, bo tylko ona może odwołać zeznania obciążające Marka (Filip Bobek) winą za kradzież pieniędzy pana Hu (Bui Ngoc Hai Nam). Chwile grozy czekają Ulę w 62 odcinku "BrzydUli" kiedy w lesie dopadną ja ochroniarze pana Hu. Dwa zbiry sięgną po bagażnika po kij bejsbolowy, żeby rozprawić się z intruzem. Napadną na Ulę! Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 62 - środa, 13.01.2021, o godz. 20 w TVN7

Poszukiwania Violetty w 62 odcinku "BrzydUli" nie przyniosą rezultatu. Sebastian (Łukasz Garlicki), którego Ula wysłała do Pomiechówka do rodzinnego domu Kubasińskiej cudem ujdzie z życiem kiedy zacznie go ścigać pan Hu. Mimo niespodziewanych komplikacji Dobrzańska zdecyduje, że odnajdzie Violettę, choćby miała nawet wykopać ją spod ziemi! Dlatego sama pojedzie do Pomiechówka, nieświadoma zagrożenia jakie tam na nią czyha.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 70: Ula zostawi Marka po tym co od niego usłyszy! Nie wybaczy jej zdrady z Arturem

Odwagi Uli doda przekonanie, że Violetta odwoła zeznania i Marek nie trafi przez nią do więzienia. W 62 odcinku "BrzydUli" przeskoczy przez furtkę, bo nikt nie odpowie kiedy będzie dzwoniła domofonem przy bramie.  Dla Dobrzańskiej stanie się jasne, że Violi może grozić niebezpieczeństwo, że za wszystkim stoi pan Hu. Przecież zaraz po aresztowaniu dostała od przyjaciółki dramatyczną wiadomość, by ją ocaliła.

Na podwórku Ula zobaczy rozwieszone pranie i seksowną, kobiecą bieliznę. Zaraz potem w 62 odcinku "BrzydUli" z domu wyjdzie jakaś tajemnicza kobieta. Okaże się, że to Angelica Kubasińska (Katarzyna Ankudowicz), młodsza siostra Violetty, razem z nią uwięziona w domu przez Hu! Ula zacznie się dobijać do drzwi i przekona Angelicę, by przekazała Violetcie, że wszyscy na nią czekają w firmie F&D! Dobrzańskiej nie pozostanie nic innego jak cierpliwie czekać na reakcję Violi.

BrzydUla 2 sezon. Violetta uwięziona przez pana Hu! Oskarży Marka o kradzież. Zamiast Kubasińskiej znajdą jej siostrę Angelicę

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 69: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Wróci, by zadać jej ostateczne pytanie

Już w 62 odcinku "BrzydUli" Ula będzie chciała odjechać z Pomiechówka, kiedy przed jej samochodem stanie dwóch ochroniarzy Hu. Zbiry zastąpią jej drogę, by dowiedzieć się czego tu szuka. Napad na Ulę będzie miał dramatyczny finał? Ochroniarze sięgną do bagażnika po kij bejsbolowy, żeby zrobić z nieproszonym gościem porządek. W ostatniej chwili pozwolą jednak Uli na ucieczkę!

BrzydUla 2 odc. 62. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 62. Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 62. Ochraniarze pana Hu (Marek Bera, Stanisław Chmielewski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 62. Ochraniarze pana Hu (Marek Bera, Stanisław Chmielewski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany