BrzydUla 2, odcinek 233: Marek zostanie sam z dziećmi i nie podoła. Dobrzański dopiero po tym doceni żonę - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 233: Marek zostanie sam z dziećmi i nie podoła. Dobrzański dopiero po tym doceni żonę - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 233: Marek zostanie sam z dziećmi i nie podoła. Dobrzański dopiero po tym doceni żonę - ZDJĘCIA

2022-02-07 14:44

W 233 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że Ula (Julia Kamińska) wyjechała i zostawiła dzieci. Marek (Filip Bobek) nie będzie miał wyjścia i sam musi zaopiekować się Julką (Marysia Włodkowska) i Kubą (Jakub Rutkowski). Rezolutne pociechy pojadą z ojcem do firmy, a na miejscu okaże się, że Dobrzański ma sporo na głowie. Nieobecność Uli w 233 odcinku "BrzydUla 2" spowoduje, że Marek dostrzeże, ile robi na co dzień dla rodziny. Julka i Kuba dadzą ojcu w kość, a on po wszystkim doceni byłą żonę i jej wysiłek.

"BrzydUla" 2 odcinek 233 - środa, 9.02.2022, o godz. 20 w TVN7

W 233 odcinku "BrzydUla 2" Marek wpadnie do rodzinnego domu, gdzie nie zastanie żony. Okaże się, że Ula zostawiła dzieci i wyjechała. Julce i Kubie odwołają zajęcia w szkole z powodu awarii, a oni będą dość zadowoleni, że nie muszą iść na zajęcia. Dobrzański zrozumie, że musi coś z tym zrobić, ale nie będzie zachwycony.

- Mama już pojechała, tak? - upewni się w 233 odcinku "BrzydUla 2". - Tak. Jest w Poznaniu - rzuci do niego syn. - Słuchajcie, coś wymyślimy, nie wiem co, ale zabiorę was w jakieś bardzo fajne miejsce - powie Marek, który dostanie telefon od mecenasa Fica (Michał Sitarski). Prawnik oznajmi, że oczekuje go w siedzibie F&D z niebywale ważną sprawą. Marek nie będzie miał wyjścia i zabierze dzieci do firmy. To okaże się błędem, bo na miejscu dojdzie do sporego zamieszania. 

Przeczytaj: Zniewolona 3, odcinek 16: Żadan dopadnie Katię w kryjówce. Siostra Grigoria ją wykończy - ZWIASTUN

Spanikowany Marek w 233 odcinku "BrzydUla 2" przestanie panować nad dwójką urwisów, a w przy okazji spotkania z mecenasem i Anią (Monika Frączek) poprosi przyjaciółkę żony o pomoc. Zanim to nastąpi to Sebastian (Łukasz Garlicki) spróbuje się dogadać z Julką i Kubą.

- Ja za chwilę też mam ważne spotkanie, ale póki co możemy... - zacznie zdezorientowany Seba. - Nami się nie przejmuj - rzuci Julia, ale Sebastian nie będzie zachwycony, że musi pilnować dzieci Marka i Uli, kiedy na chwilę wyjdzie z gabinetu, ich już tam nie będzie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

W końcu do siedziby F&D zawita Ula, ale to nie zmniejszy irytacji Uli i Kuby w 233 odcinku "BrzydUla 2". Marek przekona się, że całodzienna opieka nad dziećmi wcale nie jest prosta i czasem łatwiej jest zamknąć się w biurze i tam na spokojnie pracować, niż spełniać zachcianki dzieci. Julka i Kuba w 233 odcinku "BrzydUla 2" nie będą zachwyceni spędzaniem czasu w F&D i tylko Miro (Rafał Mohr) ucieszy się, że pociechy dołączyły do załogi. W końcu projektant pokłada w młodych duże nadzieje i dzięki nim może mieć nowe pomysły. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze