BrzydUla 2, odcinek 200: Marek odepchnie Ulę jak ostatni drań! Nie będzie chciał już jej nic tłumaczyć - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 200: Marek odepchnie Ulę jak ostatni drań! Nie będzie chciał już jej nic tłumaczyć - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 200: Marek odepchnie Ulę jak ostatni drań! Nie będzie chciał już jej nic tłumaczyć - ZWIASTUN

2021-11-17 20:03

W 200 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) wreszcie porozmawiają, ale to co ich dzieli, czyli Natalia (Agata Turkot), nie będzie tematem rozmowy, która szybko przemieni się w kłótnię. Dobrzański złamie kolejną obietnicę daną żonie, żeby jakoś wytłumaczyć się z tego co go łączy z kobietą poznaną na wyjeździe dla singli, którą odbił Sebastianowi (Łukasz Garlicki). Zamiast tego w 200 odcinku "BrzydUla" 2 wyładuje na niej złość na przyjaciela, który go uderzy. Nie dość, że odepchnie Ulę w podły sposób to jeszcze wygarnie jej, że nie musi jej nic wyjaśniać, bo lada moment przecież się rozwiodą. I szybko tego pożałuje. Zobaczcie ZWIASTUN "BrzydUla" 2.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 200 - środa, 17.11.2021, godz. 20.00 w TVN7

Ula i Marek w 200 odcinku "BrzydUla" 2 oddalą się od siebie jeszcze bardziej. Po awanturze jaką wywoła Sebastian i potężnym ciosie wymierzonym w Dobrzańskiego, atmosfera między małżonkami pogorszy się do tego stopnia, że Marek będzie się ukrywał przed Ulą. Po powrocie z firmy w 200 odcinku "BrzydUla" 2 Ula zauważy, że mąż jest w domu. Okaże się jednak, że Marek niczym tchórz, zdrajca, który odbił przyjacielowi Natalię chowa się przed światem i zamyka w namiocie z dziećmi. W końcu dojdzie do rozmowy małżonków, którzy są kilka dni przed pierwszą rozprawą rozwodową. Ale zachowanie Marka kolejny raz mocno rozczaruje Ulę.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 202: Marek prześpi się z Natalią tuż przed rozwodem z Ulą. Zdradzi żonę, ale Violetta go przyłapie - ZDJĘCIA

Po dniu spędzonym z dziećmi w 200 odcinku "BrzydUla" Dobrzański będzie chciał jak najszybciej wrócić do swojego mieszkania, żeby nie tłumaczyć się przed Ulą. - Nie możemy mieć normalnej rozmowy? - zapyta wreszcie zraniona kobieta. Marek wyładuje na niej cały gniew na Sebastiana za sytuację z Natalią, podejrzenia, że coś go łączy z singielką z wyjazdu. Kłamiąc przy tym Uli w żywe oczy. - A to mnie pytasz? To wy odstawiacie jakieś cyrki! Zamykacie mnie, przesłuchujecie!

- Przecież sam mi napisałeś, że chcesz wszystko wytłumaczyć... - Ula wspomni o ostatnim liście Marka na pożegnanie. Teraz jednak Marek w 200 odcinku "BrzydUla" 2 zacznie się ze wszystkiego wykręcać i w zasadzie nie będzie miał nic na swoją obronę. - Tak, ale nie chciałem, żebyś napadała na mnie! Nie z tym wariatem!

- Twoim przyjacielem... - poprawi go Ula, którą w 200 odcinku "BrzydUla" będzie bolało, że Marek kłóci się z Sebą z powodu jakiejś kobiety.

- Tak, chciałem przeprosić, ale...

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 203: Marek przyzna się Uli do zdrady z Natalią. To ostateczny koniec Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Coraz bardziej zmęczona, wykończona całą sytuacją Ula w 200 odcinku "BrzydUla" 2 tylko dzięki lekom na uspokojenie będzie się jeszcze jakoś trzymała. - Ale się wkurzyłeś... Ja mam się tłumaczyć? To nie ja ci dałam w twarz... - powie spokojnie. Słowa Marka ostatecznie ją jednak dobiją. - Właśnie jeszcze to... Naprawdę chciałem, ale nie muszę się tłumaczyć ani jemu, ani...

- Ani mnie... To nie tłumacz. Dobranoc... - doda Ula i odejdzie, a Marek natychmiast pożałuje tego jak podle odepchnął żonę. W 200 odcinku "BrzydUla" 2 nie zrobi jednak nic, by to naprawić.

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze