BrzydUla 2, odcinek 193: Marek odwróci się od wszystkich dla Natalii. Nawet z Seby zrobi głupiego - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 193: Marek odwróci się od wszystkich dla Natalii. Nawet z Seby zrobi głupiego - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 193: Marek odwróci się od wszystkich dla Natalii. Nawet z Seby zrobi głupiego - ZDJĘCIA

2021-11-04 20:06

Marek (Filip Bobek) w "BrzydUla 2" zmieni się nie do poznania! Dla Natalii (Agata Turkot) zapomni o podstawowych wartościach. Singielka nadal nie ma pojęcia kim jest Ula (Julia Kamińska), ale o istnieniu Seby (Łukasz Garlicki) wie doskonale. Olszański zauroczył się w pięknej brunetce, która jest wyraźnie zainteresowana Dobrzańskim. Seba w 193 odcinku "BrzydUla 2" nie zwątpi w przyjaciela, a ten wbije mu nóż w serce. Marek zrobi z niego głupka, a z Uli naiwną żonę. Dla Natalii dosłownie oszaleje!

"BrzydUla" 2 odcinek 193 - czwartek, 4.10.2021, o godz. 20 w TVN7

W 193 odcinku "BrzydUla 2" Marek będzie doskonale zdawał sobie sprawę z faktu, że Seba jest zauroczony Natalią. Chociaż Dobrzański miał jechać na turnus dla singli tylko jako towarzysz podróży przyjaciela, spotkana tam Natalia zrobiła duży szał na obu panach. Dobrzański w 193 odcinku "BrzydUla 2" chyba zapomni, że ma żonę, z którą ostatecznie się przecież nie rozwiódł. Ula czekała na niego, kiedy on flirtował z singielką. Seba otwarcie powie Markowi, że nie radzi sobie z uczuciem do kobiety, która go unika i nie wydaje się zainteresowana.

- Chciałem się poczuć dobrze i trochę ci nakłamałem, że jest super, że sobie radzę... Rzeczywiście poczułem się dobrze, ale po chwili już gorzej. Po prostu zachowuję się jakoś bezsensowanie, jest źle. Pogubiłem się, spaliłem to. Dociskałem i spaliłem. Nie idę nigdzie z żadną Natalią, ani z nikim. Nie ma żadnej Natalii. Wróciłem i jadę do pracy. Pogadamy, dobra? Bo oprócz ciebie, to ja nie mam z kim... - powie załamany Sebastian w 193 odcinku "BrzydUla 2", który zwierzy się Markowi, że postanowił wrócić z turnusu dla singli, bo Natalia go nie chciała. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Śmierć Andrzejka i Marzenki. Pijany Mariusz Jaszewski zabije Lisieckich

Sebastian w 193 odcinku "BrzydUla 2" nie będzie miał pojęcia, że Natalia sama zjawiła się w firmie. Nie przyjedzie do niego, a do Marka, z którym zacznie flirtować! Na recepcji specjalnie powie, że niby szuka Olszańskiego. - (...) Dlaczego powiedziałaś, że szukasz Sebastiana? - zapyta się Marek, który usłyszy, że Natalia pyta się na recepcji o Sebę. - A co miałam powiedzieć? Że szukam ciebie? Wiesz, ja nie chciałam szukać kłopotów. Tak zniknąłeś, uciekłeś właściwie, wyjechałeś... No nie wiem... - powie zagubiona Natalia. - Czekaj, bo ja chyba się zgubiłem. To tak naprawdę kogo szukałaś? Sebastiana czy... - zapyta Marek i wszystko stanie się jasne.

Przeczytaj: M jak miłość. Oto dziecko Uli i Bartka. Wreszcie się doczekają, ale wcale nie będą szczęśliwi

Kiedy Seba w 193 odcinku "BrzydUla 2" będzie się zwierzał Markowi, ten za jego plecami spędzi czas na flirtowaniu z Natalią. Singielka poprosi Dobrzańskiego, by ten bezczelnie skłamał przyjaciela, że nie było jej w biurze. Kobieta pozna też Ulę, a mężczyzna dalej nie przyzna się, że to jego żona! Marek w 193 odcinku "BrzydUla 2" tak się zagmatwa, że straci głowię dla Natalii. Będzie kręcił i oszukiwał już wszystkich. Wyjdą z tego same nieporozumienia, które mogą przekreślić nie tylko małżeństwo, ale też przyjaźń.

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Najnowsze