BrzydUla 2, odcinek 193: Pierwsze spotkanie Uli i Natalii. Marek znów nie przyzna się singielce do żony! - ZDJĘCIA

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 193: Pierwsze spotkanie Uli i Natalii. Marek znów nie przyzna się singielce do żony! - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 193: Pierwsze spotkanie Uli i Natalii. Marek znów nie przyzna się singielce do żony! - ZDJĘCIA

2021-10-29 15:51

W 193 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) pierwszy raz pozna swoją największą rywalkę. Natalia (Agata Turkot) nadal nie wie, że Marek (Filip Bobek) ma żonę. Pojawi się w F&D niespodziewanie, a Dobrzański oniemieje na widok Uli, która spojrzy w twarz singielce. Spanikowany w 193 odcinku "BrzydUla 2" znów mocno naciągnie rzeczywistość i przedstawi singielkę jako dobrą znajomą Seby (Łukasz Garlicki). Szkoda tylko, że kobieta wcale nie przyjechała do Olszańskiego, a pragnie ujrzeć Marka. Dobrzański nie przyzna się obu paniom, jaka jest prawda.

"BrzydUla" 2 odcinek 193 - czwartek, 4.10.2021, o godz. 20 w TVN7

W 193 odcinku "BrzydUla 2" Natalia osobiście zjawi się w siedzibie F&D. Kiedy Marek ją zobaczy, mocno zdziwi się na widok kobiety. Dobrzański zrobił ogromne wrażenie na Natalii, która spodobała się Sebie. Ona jednak w ogóle nie myśli o Olszańskim, a skupia całą uwagę na przystojnym przyjacielu. - Jesteś zły? - zapyta wprost singielka, kiedy zauważy, że jej pojawienie się w firmie, chyba nie było najlepszym pomysłem. - Nie, nie. Dlaczego powiedziałaś, że szukasz Sebastiana? - zapyta się Marek, który usłyszy, że Natalia pyta się na recepcji o Sebę. - A co miałam powiedzieć? Że szukam ciebie? Wiesz, ja nie chciałam szukać kłopotów. Tak zniknąłeś, uciekłeś właściwie, wyjechałeś... No nie wiem... - powie zagubiona Natalia. - Czekaj, bo ja chyba się zgubiłem. To tak naprawdę kogo szukałaś? Sebastiana czy... - zapyta Marek.

Zobacz jak Ula nakryje Marka z singielką Natalią>>>

- Chciałam znaleźć jakąś wymówkę, np. zostawiłeś coś u mnie, albo ja u ciebie, a potem pomyślałam, że to nie jest najlepszy.... - nie dokończy Natalia w 193 odcinku "BrzydUla 2", bo do gabinetu wpadnie Ula! Marek okrutnie się zestresuje. - Macie spotkanie, tak? - zapyta nieświadoma niczego Ula, a już na pewno nie tego, że patrzy w oczy swojej największej rywalce. - To jest znajoma Sebastiana. Sebastiana nie ma, więc... - Dobrzański zacznie gadać głupoty, a Ula nie zorientuje się, że singielka nie przyszła do Seby, tylko uwodzić jej męża! 

Przeczytaj: Zakochani z M jak miłość pochwalili się wspaniałą nowiną! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska pokazali nawet pierścionek - ZDJĘCIE

- Kto to był? - zapyta Natalia w 193 odcinku "BrzydUla 2", kiedy Ula odpuści pomieszczenie. Dobrzański nie odpowie i zabierze kobietę na spacer. Znów nie wyjaśni jej sytuacji, że Ula to jego żona, ba! Mają trójkę dzieci, wspólny dom i bogatą przeszłość. O tym wszystkim Natalia w 193 odcinku "BrzydUla 2" się nie dowie. Ula też zostanie okłamana, bo przecież singielka to żadna wielka znajoma Seby, a zauroczona w Dobrzańskim kobieta, która ewidentnie ma na niego chrapkę. Marek chyba trochę straci kontrolę nad tym, co mówi i robi.

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze