BrzydUla 2, odcinek 195: Marek zdradzi Ulę z singielką Natalią! Zobaczy ich w intymnej sytuacji i zrozumie wszystko

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 195: Marek zdradzi Ulę z singielką Natalią! Zobaczy ich w intymnej sytuacji i zrozumie wszystko

BrzydUla 2, odcinek 195: Marek zdradzi Ulę z singielką Natalią! Przyłapie ich w jego mieszkaniu - ZDJĘCIA

2021-10-28 20:39

W 195 odcinku "BrzydUla 2" wszystko stanie się jasne. Ula (Julia Kamińska) na własne oczy przekona się, co wyprawia Marek (Filip Bobek). Odkąd Dobrzański wyjechał na turnus dla singli, w jego życiu zagości Natalia (Agata Turkot), która jest bardzo podobna do Uli, ale jednak przyciąga nową energią. W 195 odcinku "BrzydUla 2" nawet Seba (Łukasz Garlicki) wpadnie w szał, że Marek romansuje z singielką, kiedy to on miał ją poderwać. Mało tego, przyjaciółka doniesie Uli, że Dobrzański kogoś ma, a ona żeby nie wierzyć pustym słowom, sama się przekona. Na własne oczy zobaczy męża i jego nową wybrankę w intymnej sytuacji!

"BrzydUla" 2 odcinek 195 - wtorek, 9.10.2021, o godz. 20 w TVN7

W 195 odcinku "BrzydUla 2" wszystkie znaki na niebie i ziemi będą wskazywały, że Marek kogoś ma. Ula usłyszy od Eli (Katarzyna Maria Zielińska), że Marek ma nową kobietę i układa sobie życie. Doradzi, by przyjaciółka nie robiła sobie większych nadziei i zajęła się swoimi sprawami, bo związek z Markiem stanie się raczej niemożliwy. Mało tego, w 195 odcinku "BrzydUla 2" także Seba wpadnie w szał, bo to on jako pierwszy pozna singielkę Natalię na wyjeździe. Ona będzie jednak wyraźnie zainteresowana Markiem, nie nim. To wyprowadzi go z równowagi i rozkręci aferę, bo uzna, że Marek oszukuje i zamiast godzić się z żoną, on podrywa Natalię. Sytuacja stanie się bardzo napięta. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - ZDJĘCIA

Ula w 195 odcinku "BrzydUla 2" nie do końca uwierzy we wszystkie spekulacje i donosy. Postanowi sama przekonać się, co łączy męża i atrakcyjną kobietę. Trzeba przyznać, że ostatnio głównie Ula zajmuje się ratowaniem małżeństwa i to ona stara się, by było lepiej. Marek w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" nawet nie raczył jej poinformować, że wyjeżdża. Owszem, wspomniał o męskim wypadzie, ale nie zająknął się, że chodzi o podryw i poznawanie wolnych kobiet! Pech zechce, że wróci stamtąd z nową sympatią. Ula wkrótce wszystkiego się dowie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1612: Budzyńscy wyrzucą Marzenkę i Andrzejka z siedliska? Teraz to będzie dom Magdy i Andrzeja!

Dobrzański w 195 odcinku "BrzydUla 2" znów spotka się z Natalią. Zaczną prowadzić kolejną rozmowę, a trzeba przyznać, że od początku będą się świetnie rozumieć. Właśnie wtedy do mieszkania Marka postanowi wpaść też Ula. W 195 odcinku "BrzydUla 2" nakryje męża w intymnej sytuacji! Zobaczy jak Dobrzański obściskuje się z Natalią... Oniemieje i niemal natychmiast ucieknie. Marek nie zdąży jej wytłumaczyć, że właśnie tłumaczył Natalii, że nie mogą póki co niczego razem budować. Ula zrozumie całą sytuację po swojemu i załamie się, bo dostanie potwierdzenie, że związek z Markiem to przeszłość. 

BrzydUla 2 ZWIASTUN. Tak nowy Marek wkroczy do życia Uli i Marka Dobrzańskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze