BrzydUla 2, odcinek 189: Marek oszuka singielkę Natalię. Nie powie jej o żonie, a Ula będzie naiwnie czekać - ZDJĘCIA

2021-10-22 15:32
BrzydUla 2, odcinek 189: Marek oszuka singielkę Natalię. Nie powie jej o żonie, a Ula będzie naiwnie czekać - ZDJĘCIA
Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 189: Marek oszuka singielkę Natalię. Nie powie jej o żonie, a Ula będzie naiwnie czekać - ZDJĘCIA

W 189 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) kompletnie popłynie. Z premedytacją oszuka singielkę Natalię (Agata Turkot), a ona rozpłynie się na jego widok. Chociaż to Seba (Łukasz Garlicki) zapozna się w 189 odcinku "BrzydUla 2" z atrakcyjną kobietą, ona nie zobaczy świata poza Dobrzańskim. Szkoda tylko, że Marek nie wspomni słowem o Uli (Julia Kamińska), która będzie wiernie czekać na powrót męża do domu. Dobrzański może udawać, ale nie powstrzyma emocji na widok singielski, a rozmowa z nią będzie czystą przyjemnością. Nie da się ukryć, że Natalia nie pozna prawdy o Marku i jego żonie.

"BrzydUla" 2 odcinek 189 - czwartek, 28.10.2021, o godz. 20 w TVN7

W 189 odcinku "BrzydUla 2" Marek pozna atrakcyjną singielkę Natalię, która wpadnie na niego zupełnie przypadkiem. To Seba od początku turnusu dla singli rozpłynie się na widok pięknej brunetki. Opowie o niej Dobrzańskiemu, a ona niespodziewanie przyjdzie do Marka, gdy ten będzie sam w pokoju. Między tą dwójką w 189 odcinku "BrzydUla 2" od razu zaiskrzy. Marek zatopi się w oczach kobiety, z którą wejdzie w długą rozmowę. Z minuty na minutę fascynacja obojga będzie tylko rosła.

- To po co tu właściwie przyjechałaś? - zada pytanie Marek w 189 odcinku "BrzydUla 2". - A, to było takie nieprzemyślane. Ja już tak mam. Gubię różne rzeczy, wypadają mi kartki, karteczki, notesy. Podejmuję też głupie decyzje - zaśmieje się Natalia. - Żartuję. Tak serio, to chciałam po prostu odpocząć. Może zmienić? - doda. - Mężczyznę? - zapyta się Marek. - Eee, tu nie ma czego zmieniać, znaczy kogo - Natalia da do zrozumienia, że jest wolna. 

Zobacz pierwsze spotkanie Marka i Natalii w 189 odcinku "BrzydUla 2" w GALERII ZDJĘCIA>>>

- No to ja mam podobnie - skwituje Marek w 189 odcinku "BrzydUla 2". - Odpocząć od mężczyzn? - zażartuje singielka. - Nie, od kobiet - odpowie Marek i niech się cieszy, że Ula nie będzie mogła tego usłyszeć. Natalia, której Marek ewidentnie spodobał się od pierwszego wejrzenia, odbierze to za sygnał, że Dobrzański poszukuje nowych wrażeń. - Znaczy, chodzi mi o to, że ja nie jestem zainteresowany nowymi związkami - powie Marek w 189 odcinku "BrzydUla 2", ale słowem nie wspomni o Uli! Zabrzmi jakby dopiero co zakończył jakąś relację i chciał odpocząć.

Przeczytaj: Dramat Piotrka z M jak miłość. Synowie Marcina Mroczka poważnie zachorowali! Aż żona przywołała go do porządku - WIDEO, ZDJĘCIA

W 189 odcinku "BrzydUla 2" Marek oszuka singielkę i słowem nie wspomni, że po pierwsze wciąż pozostaje w związku małżeńskim z Ulą, po drugie cały czas deklarował żonie, że chce się godzić, o czym świadczą seks schadzki w poprzednich odcinkach "BrzydUla 2", a po trzecie nawet nie mruknie, że Ula czeka na niego w domu i tęskni. W oczach Natalii Dobrzański będzie "do wzięcia", nawet pomimo tego, że niby nie szuka związku. To właśnie Ula, o której zapomni własny mąż, zdzwoni do niego, a on widząc połączenie, po prostu go nie odbierze... To już skrajna bezczelność Marka. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze