BrzydUla 2, odcinek 172: Ula raz na zawsze rozprawi się z Markiem. Takich słów jeszcze nigdy o sobie nie słyszał - ZDJĘCIA

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 172: Ula raz na zawsze rozprawi się z Markiem. Takich słów jeszcze nigdy o sobie nie słyszał - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 172: Ula raz na zawsze rozprawi się z Markiem. Takich słów jeszcze nigdy o sobie nie słyszał

2021-09-28 10:42

W 172 odcinku "BrzydUla 2" skończy się wyrozumiała i dobrotliwa Ula (Julia Kamińska), która wszystko wybacza i zapomina. Marek (Filip Bobek) tym razem przesadzi i zniknie z życia żony, która ewidentnie bardziej walczy o posklejanie rozpadającego się małżeństwa. 172 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzańska uda się na terapię, gdzie ogłosi ważne zmiany w swoim życiu. Marka obecnie nie ma w Polsce, ponieważ wyjechał do Włoch, ale wszystko wskazuje na to, że będzie miał niezłą "niespodziankę" po powrocie.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 172 - środa, 29.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 172 odcinku "BrzydUla 2" Ula zrozumie błędy, które wciąż popełnia i to od wielu, wielu lat! Zawsze była zbyt pobłażliwa i bezkrytyczna wobec Dobrzańskiego, który od początku nie postępował sprawiedliwie. Mowa jeszcze o pierwszej części serialu "BrzydUla" sprzed ponad 10 lat, gdzie Ula wiernie stała przy jego boku, a on wywijał kolejne numery.

W "BrzydUla 2" znów będzie liczyła się dla niego praca i kariera, a posklejanie małżeństwa z Ulą zejdzie na dalszy plan. Ula uzmysłowi sobie ile tak naprawdę dla niego znaczy... To przez niego musi kłamać i oszukiwać, a przecież od zawsze prawdomówność była jej największą zaletą i czymś, co inni w niej cenili. Kobieta dojdzie do okrutnych wniosków i raz na zawsze wygarnie co czuje do męża i jak obrzydliwie się zachowuje! 

Przeczytaj: Grali razem w M jak miłość, a teraz Iga Krefft z chłopakiem ogłasza radosną nowinę! Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Ula w 172 odcinku "BrzydUla 2" uda się na terapię i właśnie tam wyrzuci wszystkie emocje, które szargają nią od jakiegoś czasu. 

- Tracę do niego cierpliwość, czuję to. Wyjechał do Włoch, ale to jest tak, jakby wyjechał ode mnie. On często wyjeżdżał ode mnie. Zawsze, znaczy co jakiś czas. Pytała mnie pani czy mnie to przeszkadza. Tylko tutaj nie chodzi o wyjazd, chodzi o dzwonienie, niedzwonienie, nieoddzwanianie, niedokańczanie, niedopilnowywanie... Uświadamiam sobie, że zawsze tak było. Tylko że wtedy ja sobie myślałam - Marek no coś ty - a teraz myślę  - Marek ty gnoju! - wyrzuci z siebie Ula na terapii. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2490: Okrutna przemiana Patryka. Nie chce już znać nie tylko Agaty, ale nawet własnej matki

Ula w "BrzydUla 2" nigdy nie użyła tak ostrego słowa przeciwko mężowi. Zawsze starała się pokojowo podchodzić do sprawy, ale tym razem nie wytrzyma. Ostatecznie rozprawi się z Markiem, tylko szkoda, że pod jego nieobecność. Dobrzański nie usłyszy ostrych słów żony bo będzie poświęcał czas Paulinie (Maja Hirsch) we Włoszech, co wyraźnie niepokoi Ulę. Kobieta poczuje się zdradzona  nic dziwnego, skoro Febo to była narzeczona mężczyzny. Brak telefonów i odzewu odbierze jako sygnał, że nie jest ważna dla męża. Może właśnie dlatego ostatecznie wyrobi sobie o nim zdanie. 

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze