BrzydUla 2, odcinek 158: Ula znów będzie płakać przez Marka! Nie usłyszy od niego słów, na które tak czeka - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 158: Ula znów będzie płakać przez Marka! Nie usłyszy od niego słów, na które tak czeka - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 158: Ula znów będzie płakać przez Marka! Nie usłyszy od niego słów, na które tak czeka - ZDJĘCIA

2021-09-02 22:26

W 158 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) odbędą poważną rozmowę o romansie, który ich łączy i pogodzeniu, którego tak naprawdę nie było. Bo fakt, że Dobrzańscy przed rozwodem zostali kochankami niewiele między nimi zmieni, a Ula w 158 odcinku "BrzydUla" zrozumie, że choć Marek jest z nią, to wcale nie wybaczył jej zdrady i między nimi wciąż jest niewidzialny mur związany z tym, co niemal zniszczyło ich miłość. Z ust Uli padną poruszające słowa. Poleją się łzy kiedy ukochany nie powie tego, na co ona czeka. Poznajcie szczegóły!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 158 - poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Roman Uli i Marka w 158 odcinku "BrzydUla" 2 stanie pod znakiem zapytania. Nadal nikt nie będzie wiedział, że Dobrzańscy wrócili do siebie i są kochankami, bo oni sami dla dobra dzieci nie będą chcieli ogłaszać radosnej nowiny. Zwłaszcza, że małżonków ogarną coraz większe wątpliwości czy to co ich teraz łączy jest sens w ogóle ciągnąć. Choć w 158 odcinku "BrzydUla" 2 będą pewni, że nadal bardzo się kochają, ale problemy z przeszłości, dawne traumy znów położą się cieniem na ich związku. Już na terapii Ula zdała sobie sprawę, że póki nie będzie pewna Marka na sto procent, ich dzieci nie mogą wiedzieć o pogodzeniu.

Nie przegap: BrzydUla 2. Ula i Marek spędzą razem noc w 159 odcinku! A potem powiedzą dzieciom, że nic z tego - ZDJĘCIA

W 158 odcinku "BrzydUla" 2 sporym zaskoczeniem będzie bardzo emocjonalna rozmowa Uli i Marka, którzy spotkają się na spacerze w lesie i znów dadzą się ponieść uczuciom. W oczach Uli pojawią się łzy kiedy przejętemu sprawami firmy Markowi, że obiecali sobie dwie godziny terapii tygodniowo, a on znów ją zawiódł. Znów powrócą nieprzepracowane sprawy z przeszłości, zdrada, tajemnice Marka, które doprowadziły ich małżeństwo niemal do ruiny. - Myślałam, że ty powiesz coś w stylu... "Ula no coś ty..." - powie załamana Dobrzańska.

- Ula no coś ty... - dokończy Marek, lecz w 158 odcinku "BrzydUla" 2 nie będzie wiedział o co chodzi żonie. Dopiero Ula głośno powie o wszystkim, co jej leży na sercu!

BrzydUla 2. Pierwszy zwiastun: Namiętny seks Uli i Marka. Violetta nakryje Dobrzańskich na kłamstwie

Sprawdź też: BrzydUla 2. Nowy Marek w życiu Uli. Nikt nie wie kto go zagra, ale zastąpi Dobrzańskiego!

Niestety Ulę i Marka w 158 odcinku "BrzydUla" 2 przytłoczą sprawy związane z firmą F&D, twarde negocjacje z Aleksem Febo (Mariusz Zaniewski), który będzie grał na czas i nie podpisze od razu dokumentów o przyszłości firmy. Cały czas Ula i Marek w 158 odcinku "BrzydUla" 2 nie będą mieli pojęcia kto ich oczernia po zakończonym sukcesem pokazie kolekcji rozwodowej Sławo (Piotr Rogucki) i Miro (Rafał Mohr). Coś zdecydowanie będzie nie tak, bo ktoś spróbuje zniszczyć F&D. Aleks będzie jednak odgrywał niewiniątko!

BrzydUla 2 odc. 158. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 158. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
BrzydUla 2 odc. 158. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 158. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany