BrzydUla 2, odcinek 156: Sebastian zobaczy Marka z modelką Sandras! Będzie podejrzewał najgorsze

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 156: Sebastian zobaczy Marka z modelką Sandras! Będzie podejrzewał najgorsze

BrzydUla 2, odcinek 156: Sebastian zobaczy Marka z modelką Sandras! Będzie podejrzewał najgorsze

2021-08-31 15:29

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Sebastian (Łukasz Garlicki) nakryje Marka (Filip Bobek) z modelką Snadras (Julia Turczyńska-Zaniewska). Pojawi się w mieszkaniu przyjaciela w najmniej oczekiwanym momencie i szybko pożałuje odkrycia szokującego biegu wydarzeń. W 156 odcinku "BrzydUla 2" Seba znajdzie dowód na seks modelki i Marka, a nawet zobaczy ich razem na własne oczy. Nie zrozumie jak Marek może tak traktować Ulę (Julia Kamińska), która nigdy nie pogodziła się z rozstaniem i rozwodem i wcale nie chciała do niego dopuścić.

BrzydUla 2, odcinek 156 - środa, 1.09.2021, o godz. 20 w TVN7

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek pogubią się w swoich relacjach. Dobrzańska nie ma pojęcia że modelka Sandras zaczęła mieć obsesję na punkcie Marka. Skoro Dobrzańscy w "BrzydUla 2" nikomu nie powiedzą o sekretnych seks schadzkach, Marek będzie uchodził za singla. I właśnie przez to młoda Sandras weźmie go na celownik. W 156 odcinku "BrzydUla 2" Seba zjawi się w mieszkaniu przyjaciela i zacznie być bardzo podejrzliwy.

- A gdzie ty tak wczoraj zniknąłeś? - zapyta przyjaciela. - Miałem ważną sprawę - wyminie się od odpowiedzi Marek. - Co mogło być ważniejsze od pokazu? - zapyta Seba, ale nie usłyszy konkretnej odpowiedzi. 

Przeczytaj: Teresa Lipowska nie ma już siły. Dramatyczne słowa gwiazdy M jak miłość. Nie będzie serialu bez Barbary Mostowiak

BrzydUla 2, zwiastun odcinków 154-157

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Seba natknie się na dowód zdrady Marka. Podniesie z łóżka seksowny stanik i oniemieje. - Co? Jak? Z kim? Teraz? - zada kilka pytań pod rząd, ale na żadne nie usłyszy odpowiedzi, bo zadzwoni dzwonek do drzwi Marka. Okaże się, że w 156 odcinku "BrzydUla 2" to Sandras przyszła w niespodziewane odwiedziny. Seba zobaczy ich razem i wszystko poskłada mu się w całość. - Dlaczego nie powiedziałeś, że się rozwodzisz? - rzuci od progu kobieta, a to z kolei potwierdzi Sebastianowi, że między przyjacielem a modelką musi coś być. Wścieknie się i wyjdzie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Szokująca zmiana Joasi po stracie Michała! Już nie będzie wyglądała tak samo - ZDJĘCIA

W 156 odcinku "BrzydUla 2" Sandras nie da za wygraną i zostanie w mieszkaniu Marka. Zacznie go kokietować, a Dobrzański nie będzie wiedział co zrobić. Wszyscy zaczną podejrzewać, że ma romans. Ala (Dorota Pomykała) nakryje go w 156 odcinku "BrzydUla 2" i pomyśli, że była u niego kobieta. Będzie miała rację, ale ona czy Sebastian nie domyślą się, że chodzi o Ulę (Julia Kamińśka)! To właśnie z nią Dobrzański spotyka się na seks schadzki. Niestety tajemnice i sekrety mogę nieźle między nimi namieszać. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze